Tele

Seksiekspert Epp Kärsin tahab juba 14-aastastele õpetama hakata, mis on kliitor ja kus see asub! (120)

Televeeb, 2. oktoober 2017 11:55
Epp KärsinFoto: kuvatõmmis/ Kanal 2
Reedel käis saates „Nädalalõpp Kanal 2ga“ külas „armastuse maaletooja“ ehk seksiekspert ja koolitaja Epp Kärsin. Naine, kes mõned aastad tagasi Maarjamaa rahvale lingami- ja yoni-massaaži õpetama hakkas ja eesti rahvale paremaks seksiks nippe jagas, tahab nüüd koolitama hakata ka lapsi!

Nimelt tahab ta seksuaalalal õpetama hakata ka meie järelkasvu, ehk juba alates 14-aastasi koolitama teemadel, kus on naise kliitor ja mis see seks üldse õigupoolest on.

Kui Teet Margna kiitis Kärsini ideed takka, oli Kristjan Jõekalda kuuldust ilmselgelt endast väljas. Kuid Kärsin rahustas meest lubades, et antud koolitustel praktikat ei õpetata.

„Ma räägin just holistilisest seksuaalharidusest, seda, mida meie koolides sellises formaadis veel ei ole. Paljud vanemad on käinud koolitusel ja öelnud, et mina küll oma lapsele seksist niimoodi rääkida ei saa, täiesti vabalt, nagu sina,“ selgitas Kärsin.

Jõekalda oli siiski asjas väga kahtleval seisukohal.

„Oot-oot nüüd. 14-aastastele lastele tahad hakata selgeks tegema…,“ oli ta segaduses.

Foto: Kristjan Jõekalda Kärsini ideest vaimustuses ei olnud. (kuvatõmmis/ Kanal 2)

„Aga õpikutes pole isegi naiste kliitorit, seal on välimised suguelundid, aga sisemistest pole juttugi!“ põhjendas naine.

Jõekalda sõnul oli ka temal kunagi tund, kus räägiti, et on mees ja on naine ja rohkemat polegi vaja ning arvas, et ega koolides nagunii sellist tundi läbi ei lastaks.

Kärsini sõnul ei hakkagi ta lapsi õpetama koolis, vaid ta kutsub nad enda juurde. Kärsini arvates on lastele sellist õpetust kindlasti vaja.

Mis arvad sina: kui vanalt peaks lastele seksist rääkima? Kas mida varem, seda parem?

Samal teemal

03.11.2019
DETSEMBRIKUU NIPIRAAMAT | Loe nüüd ajakirja ka veebis!
18.00.2019
Miks seksikoolitaja Epp Kärsin telesaatest välja jäi?
16.09.2017
TV3 VIDEO | Epp Kärsini kuldne mõttetera: naine, kes öösel karjub, päeval ei vingu
10.09.2017
TV3 VIDEO | EPP KÄRSINI SOOVITUS: mitu korda tuleks õnnelikus suhtes seksida?