Foto: Kanal 2
Televeeb 28. september 2017 22:30
Täna alustas uus seiklussari Gruusias, kus Ott Sepp, Tanel Padar, Sepo Seeman ja Ago Anderson lõbusalt aega veedavad ja üksteist proovile panevad.

Enneolematu seiklus seab kuumas Gruusias vastamisi kaks meeskonda – „Ilusate“ tiitlit lähevad kaitsma head kamraadid Sepo Seeman ja Ago Anderson, nende vastu astuvad noored ägedad mehed Tanel Padar ja Ott Sepp ehk tiim „Kiired“. Kas peale jääb sportlik vaim või kirev elukogemus, seda hakkavadki meelelahutajad selle sügise neljapäevadel välja selgitama.

Läbi Gruusia kulgev mõõduvõtt pakub ohtralt naudinguid, silmailu, aga ka närvesöövaid hetki. Saun, vein, šašlõkk ja seejärel rattaga mägedesse! Just nii vaheldusrikas tuleb täna algav seiklus. Maratoni mehed küll ei läbi, ent sportlikke väljakutseid jagub nii kärestikulistele mägijõgedele, taevalaotusesse kui isegi ragbi-väljakule. Samuti annab Gruusia kiiretele ja ilusate võimaluse tõestada end lõbusates ülesannetes, kus füüsilisest jõust olulisemaks muutub leidlikkus ja hea rääkimisoskus. Nii näevad televaatajad muuhulgas, kui  edukad arbuusikauplejad on Eesti mehed või kelle lauluhääl sulatab kohalike südamed.

Kuidas meeldis uue saatesarja esimene osa sulle? Anna kommentaarides teada!