Inimesed

PILDID | Klubi Hollyood tähistas 22. sünnipäeva eriti uhke peoga (3)

Anu Saagim, 26. september 2017 15:36
Tallinna kuumim klubi tähistas oma 22. sünnipäevaFoto: Harry Tiits
Club Hollywoodil oli taaskord põhjust tähistamiseks! Tallinna kuumim klubi tähistas möödunud laupäeval oma 22. sünnipäeva ning korraldas eriti uhke vastuvõtu klubi parimatele sõpradele! 

Hollywoodi VIP ala oli selleks õhtuks broneeritud kutsetega külalistele, kus terve öö pakkus maja poolt peojooke tipp-baarman Andrei Kazakov.

Alumisel korrusel jagasid kaunid promoneiud sünnipäevakülalistele Super Viva jäätiseid ning Club Hollywoodi 22. sünnipäeva puhul astus lavale modernse house-muusika superstaar Sam Feldt!

Tallinna kuumim klubi tähistas oma 22. sünnipäeva Foto: Harry TiitsSpinning recordsi all toimetav 24. aastane hollandlane Sam Feldt on tõeline hitimeister. Tema versioon Robin S' loost "Show me love" sisenes UK edetabelitese 4. kohal ning püsis seal märkimisväärselt kaua. Sami lugu "Summer on you" on Spotifys kuulatud rohkem kui 6 miljonit korda ning tema lugu "The Devil's Tears" on 2016 aasta Spotify enim allalaetud lugude top kümnes!

Noor hollandlane on astunud üles maailma suurimatel muusikafestivalidel nagu Ultra Miami, Tomorrowland, Coachella & EXIT festival. Tema debüüt stuudioalbum “Sunrise” ilmub juba 6. oktoobril.

Vaata galeriid järjekordsest Hollywoodi peost, millest räägitakse lugusid ka lapselastele!

Tallinna kuumim klubi tähistas oma 22. sünnipäeva Foto: Harry Tiits

Samal teemal

02.12.2017
FOTOD | Vaata, kui rajult pidutsetakse Club Hollywoodi majapeol Aloha House Party!
06.11.2017
PILDID | Verine nädalavahetus Club Hollywoodis
27.09.2017
VIDEO | Õhtulehega peol! Hollandi kuum staarprodutsent Sam Feldt lõõgastub videomänge mängides ja sõpradega hängides: olen lihtne inimene!
31.08.2017
PILDID | Vinge! Vaata, kuidas 76aastane Jörberg klubis noortele tuule alla tegi!