Inimesed

Laulja esitles juubeli puhul kogumikku "Minu südames sa elad"

GALERII JA VIDEO | Voldemar Kuslap: käin juba nädal aega ringi, nagu oleksin võitnud Nobeli preemia

Henry Linnard; video Martin Ahven, 25. september 2017 18:18

6 KOMMENTAARI

n
Nobel/ 26. september 2017 13:59
Lugupeetud härra Kuslap!
Te olete oma laulude ja eriliselt sümpaatse ja särava auraga juba aastakümneid tagasi kuni tänaseni tuhandete eestlaste hinges ja südames kohe mitu-mitu Nobelit juba võitnud!
t
Tiiu/ 25. september 2017 23:42
Vaadates saadet Hommik Anuga imetlesin Voldemar Kuslapit: milline särav, tark, soliidne inimene, veel kaheksakümnesena selline tugev ja võimas hääl. Imeline. Olen hr Kuslapit aastakümneid imetlenud ja tema esitatud laule rõõmuga kuulanud. Ja kuulaksin hea meelega veel. Jõudu, rõõmu, tervist!
i
inimkonnale/ 25. september 2017 21:45
Pauluse esimene kiri tessalooniklastele 1:Tervitus ja tänu tessalooniklastele nende usu eest
1 Paulus ja Silvaanus ja Timoteos tessalooniklaste kogudusele Jumalas Isas ja Issandas Jeesuses Kristuses. Armu teile ja rahu!
2 Me täname alati Jumalat teie kõikide eest ning tuletame teid meelde oma palvetes, lakkamatult
3 meenutades teie usu tegu ja armastuse tööd ning kannatlikkust lootuses meie Issandale Jeesusele Kristusele Jumala ja meie Isa ees,
4 teades, et teie, Jumala armastatud vennad, olete valitud.
5 Sest meie evangeelium ei tulnud teie juurde mitte ainult sõnaga, vaid ka väega ning Püha Vaimuga ja väga kindla veendumusega, nagu te ju isegi teate, missugused me olime teie seas teie pärast.
6 Ja teist said meie ja Issanda järgijad, kui te võtsite sõna vastu suures viletsuses Püha Vaimu rõõmuga,
7 nii et te olete saanud eeskujuks kõigile usklikele Makedoonias ja Ahhaias.
8 Sest teie juurest on Issanda sõna kostnud mitte ainult Makedooniasse ja Ahhaiasse, vaid ka igale poole on levinud teie usk Jumalasse, nõnda et meil pole tarvis sellest midagi rääkida.
9 Ise nad ju jutustavad meist, kuidas me oleme tulnud teie juurde ja kuidas te olete pöördunud ebajumalaist Jumala poole teenima elavat ja tõelist Jumalat
10 ning ootama taevast tema Poega, kelle tema on surnuist üles äratanud, Jeesust, kes meid tõmbab välja tulevasest vihast.
k
känd/ 25. september 2017 20:07
Minu muusikakuulamine algas n.ö k(g)rapist, igal hommikul tuli sealt nii erksust kui ka sedaaegsest muusikat. Kaunis oli, sest mujalt võtta polnud ju midagi. Kõik meie tollal kuulsad lauljad olid lemmikud ja enamgi veel, Kuslap, Sallo ja veel palju teisi, kuid siis hakkas Läänest tulema biit ning asi läks aia taha. Tervisi Voldemar Kuslapile ja kõigile tolle aja lauljatele!
m
minu/ 25. september 2017 19:54
lemmik juba palju aastaid. Palju rõõmsaid ja tegusaid päevi edaspidiseks. Aitäh, et olete olemas olnud!
s
Superlauljad ja -näitlejad/ 25. september 2017 19:44
on nii Sallo kui Kuslap. Head tervist ja jätkuvat elurõõmu mõlemile!