Inimesed

TOP10: Vaata, just nemad on Eestimaa kõige kaunimad naised (45)

Maily Mau, 23. september 2017, 14:07
Getter JaaniFoto: Instagram.com/@gettermusic/
Eesti naised on olnud mitme rahvusvahelise väljaande topis kaunimate naiste seas. Ka paljud eestlased on seda meelt, et tõepoolest elab Eestis väga palju kauneid naisi. Heidame pilgu peale kodumaistele kaunitarile, kes seda lippu kõrgel hoiavad. 

Power Hit Radio kaunis saatejuht Brigitte Susanne Hunt, kes sai tuntuks sarjast "Doktor Silva" rabab kahtlemata oma iluga. 

Näitlejatar ja seltskonnatäht Grete Klein tegi debüüdi, kui ta sai tuntuks Kanal 2 uudistesaate "Reporter" ilmateadustajana. Paar aastat hiljem sai neiust menuseriaali "Padjaklubi" täht, kehastades üht peaosalist Laurat, tänu millele sai naisest paljude noorte tüdrukute iidol.  

Fizz superstaarist tuntuks saanud Kerli Kõiv on oma ekstravagantset, kaunist välimust seondanud enda muusikaga ning vahepeal levisid kõmukad, et tema välimusest võttis nišši lausa poptäht Lady Gaga. 

Elustiili blogijanna ja fitnessitar Merilin Taimre ehk Paljas Porgand.

Superstaari saatest tuule tiibadesse saanud lauljatar Elina Born, ei jäta mitte kedagi oma suurte silmade ja kaunite ripsmetega külmaks. 

Seltskonnatäht ja ärinaine Liis Lass, kes juba mõned aastad tagasi Aasiasse elama kolis, näeb imehea välja. 

Aastate eest oma südamliku hitiga „Kas tead?” avalikkuse ette tõusnud lauljatar Helen Adamson on lisaks ka äärmiselt kaunis naisterahvas. 

Superstaari saatest tuule tiibadesse saanud ja Eestit Eurovisionil esindanud Birgit Sarrap on kahtlemata üks Eestimaa ilusamaid naisi. 

Armastatud lauljatar Getter Jaani on võlunud tuhandete väikeste tüdrukute südamed ning kindlasti hulganisti ka noormehi. 

24-aastane lauljatar Liis Lemsalu sai tuntuks "Eesti otsib superstaari" saatest ning puges eestlaste südamesse. Lisaks on Liis ka tohutult ilus!

Samal teemal

22. jaanuar 2018, 12:47
ASSA RAKS! Liis Lass näitab sotsiaalmeedias kuuma topless-pilti
27. oktoober 2017, 00:01
HELEN ADAMSON: „Olen mõelnud ja tundnud, et ei taha elada, sest elu tundub mõttetu.“
24. oktoober 2017, 22:26
GETTER: minu elu seisis aastaid paigal – olin seisakust tüdinud

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee