Tele

„Kolmeraudne“ täna: Tanel Padar annab pärast abieluskandaali esimese intervjuu (16)

Toimetas Keit Paju, 21. september 2017 15:24
Tanel PadarFoto: Tiina Kõrtsini
Tänases „Kolmeraudse“ poliitdebatis paneb Mihkel Raud vastamisi Eesti taasiseseisvumise arhitekti, mõjuka vasakpoliitiku ja ühiskonnateadlase professor Marju Lauristini SDE-st ning konservatiivse noorpoliitiku ja neopatrioodi Martin Helme EKREst.

Samuti on Mihkel Raua külaliseks ka Tanel Padar, kes astub esimest korda Eesti televaatajate ette oma uue bändiga ning annab Mihkel Rauale ka intervjuu.

Möödunud nädalal lahvatas tõeline suhteskandaal kui kõigi Eesti meediaväljaannete postkastidesse tuli vihjekiri, et rokkar Tanel Padari pruut Kristel Mardisoo on abielus teise mehega – tapetud suurärimees Mait Metsamaa poja Andreasega.

Abieluvararegister kinnitas kahtlust ja näitas, et Kristeli isikukoodiga, kuid Metsamaa perekonnanime kandev Kristel on tõesti abielus Andreas Metsamaaga ning paari on mindud mullu. Reedeses Kroonikas kinnitas Kristel, et on tõesti teise mehega abielus ning elab Tanelist lahus. Tanel ütles Publikule, et Kristeli abielu-uudis tuleb talle üllatusena.

Kas intervjuu käigus ka abieluskandaalist juttu tuleb, näeb juba saatest.

Lisaks saabuvad uue mängufilmi „Minu näoga onu“ esilinastuselt„Kolmeraudse“ otsestuudiosse filmi stsenarist ja režissöör Andres Maimik ning naispeaosatäitja Evelin Võigemast.

„Kolmeraudne“ on TV3 otse-eetris juba täna kell 21.35!

Samal teemal

25.10.2017
SELGUS MAJAS: miks ei küsinud Mihkel Raud Tanel Padarilt otse-eetris abieluskandaali kohta
22.09.2017
RAHVAST VEETI NINAPIDI? Tanel Padar ei rääkinud oma suhtedraamast ka teleintervjuus
21.09.2017
GALERII | Tanel Padar oli külaliseks „Kolmeraudses“, kuid Kristelist ei rääkinud midagi!
21.09.2017
VIDEO | „TEIL ON 7 MILJONIT EUROT VÕLGU, KAS TE EI KARDA?!“ tuletas särava esinemise teinud näitleja Jaak Prints demokraatia ohtude arutelul riigikogule meelde

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee