Inimesed

VIHJEANDJA OTSINGUIL: kes paljastas Kristel Mardisoo salaabielu? (84)

Õhtuleht.ee / Eesti Ekspress, 20. september 2017 14:10
Foto: Teet Malsroos
Eelmisel nädalal said mitu ajakirjandusväljaannet salapärase e-kirja, kus soovitati uurida avalikust abieluvararegistrist ühe daami andmeid. Sealt selguski, et laulja Tanel Padari (36) elukaaslasena tuntud Kristel Mardisoo (28, pildil) kannab hoopis nime Kristel Metsamaa ja on abielus ärimees Andreas Metsamaaga (36).

Uudis tuli üllatusena peaaegu kogu eesti rahvale, sealhulgas Tanel Padarile. Armukolmnurka katab siiani saladuse loor. Vastuseta on ka küsimus, kes oli salapärane vihjaja, kirjutab Eesti Ekspress.

Õhtulehe vihjepostkasti saabus samuti lugejakiri, mis väitis, et Kristel Mardisoo ei kannagi ametlikult sellist perekonnanime ja on hoopiski abielus mehega, kes kannab nime Andreas Metsamaa, kes on tapetud suurärimees Mait Metsamaa poeg.

Avalikust abieluvararegistrist nähtus, et Kristel Mardisoo isikukoodiga Kristel Metsamaa ning Andreas Metsamaa esitasid 26. jaanuaril 2015. aastal abielupaarina sisse avalduse, milles avaldasid soovi määrata omavaheliseks varasuhteks varalahususe. Registri andmetel kanti avaldus sisse 27. jaanuaril 2016.

Samal teemal

24.09.2017
FOTOUUDIS | Tanel Padar veedab pühapäeva intriigiderohkel kossumängul
21.09.2017
GALERII | Tanel Padar oli külaliseks „Kolmeraudses“, kuid Kristelist ei rääkinud midagi!
21.09.2017
„Kolmeraudne“ täna: Tanel Padar annab pärast abieluskandaali esimese intervjuu
17.09.2017
TÄHED TEAVAD: kumb mees on Kristel Mardisoole paslikum – Tanel või Andreas?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee