Inimesed

PILDID | Legendaarse Baieri Keldri sünnipäeva tähistati Marek Sadama ja lõõtspillimänguga (4)

Anu Saagim, 20. september 2017 13:18
Tallinna südalinnas asetsev St.Barbara Hotell ja restoran Baieri Kelder tähistasid 19. septembril oma 20. sünnipäevaFoto: Erlend Staub
Tallinna südalinnas asetsev St. Barbara Hotell ja restoran Baieri Kelder tähistasid 19. septembril oma 20. sünnipäeva. Ürituse peaesinejaks oli laulja Marek Sadam projektiga „Lihtsalt Sadam“. Teda saatis ajastu ja olustikuga harmooniliselt sobiv lõõtspillimäng.

Ürituse eesmärgiks oli tunnustada oma koostööpartnereid ja kliente pikaajalise koostöö eest, ilma milleta poleks täna täitunud 20 aastat võimalik olnud.

„Me kõik oleme tugevad eraldi, kuid koos suudame imesid korda saata,“ tunnustas ettevõtte tegevjuht Joel Bezzaborkin äripartnereid ja kundesid.

Hotell St.Barbara on kolmetärnihotell, milles on 53 numbrituba ja konverentsikorraldust pakkuv Saksa restoran Baieri Kelder. Viimane on tuntud oma kvaliteetse Saksa köögi ja Eestis selle traditsioonide hoidmise ja arendamisega. Traditsioonilised Saksa maitsed saavutavad harmoonia Eesti traditsioonidega pedantse peakoka Marko Kulveri ja tema meeskonna käe all.

Restorani kandvaks õllebrändiks on Paulaner. Ainsa kohana Eestis pakub Baieri Kelder vaadiõlut Palulaner München Dunkel ning tähistab igal aastal maailmakuulsat Oktoberfesti õllepidu erinevate kampaaniate ning Oktoberfesti eripruuliga.

Vaata pildigaleriid!

Samal teemal

11.08.2017
VIDEO | Igor Mang: Õhtuleht mulle kohe üldse ei meeldi ja intervjuud kah ei anna...
11.08.2017
GALERII | Kuressaares avati suurejooneliselt 21. merepäevad
10.08.2017
VIDEO JA PILDID | Kuressaare merepäevi väisab staaride paraad: Vahur Kersna, Mallukas, Igor Mang, Silver Sepp, Anne Veski, Terminaator, Kerli Kõiv jpt.
07.08.2017
Kuressaare merepäevadel kohtuvad meri, muusika ja müstika

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee