Inimesed

PILDID | Katrin Maimik ja Rainer Vakra kaasa näitasid uue kino avamisel kasvavat beebikõhtu  (10)

Anu Saagim, 15. september 2017 11:59
Ülemiste uue kaubandus- ja meelelahutuskeskuse T1 Mall of Tallinn avamineFoto: Viktor Burkivski
Eile õhtuks pandi Ülemiste uue kaubandus- ja meelelahutuskeskuse T1 Mall of Tallinn ehitusel püsti suvist Telliskivi välikino meenutav saal, et tutvustada filmimaailmaga seotud inimestele 2018. aasta oktoobris valmivat Cinamoni kino.

End rannatoolides sisse seadnud ja pleedid peale tõmmanud, said külalised ühtlasi ära vaadata Katrin ja Andres Maimiku järgmisel nädalal kinodesse jõudva mängufilmi „Minu näoga onu“, mille peaosades Rain Tolk, Roman Baskin ja Evelin Võigemast.

Uhkelt eksponeerisid oma kasvavat beebikõhtu produtsent Katrin Maimik ja riigikogu liikme Rainer Vakra elukaaslane Marilin Look (alumisel pildil).

Eelmisel aastal režissöör Andres Maimikust lahutanud Katrin Maimik ootab teist last. Kooselust Andresega on Katrinil 6-aastane tütar Miriam Mia. Andres Maimikul on varasemast kooselust ka poeg. Beebiõnn on saabumas Katrini uude perre, kuid läbisaamine ekskaasa Andres Maimikuga on suurepärane. Ka uue filmi „Minu näoga onu“ tegid endised abikaasad koos.

Elukaaslased Rainer ja Marilin tunnevad teineteist juba 2000. aastate algusest, mil õppisid mõlemad ülikoolis. Järeltulija on Rainerile ja Marilinile esimene.

Samal teemal

13.10.2017
LOE HOMSEST ÕHTULEHEST | Katrin Maimik: „Keegi ei pea elama mingisuguse mustri järgi. Elad ikkagi nii, kuidas sulle tundub kõige õigem.“
22.09.2017
VIDEO | Ita Ever: olen alati Romani pärast pisut mures
21.09.2017
PILDID JA VIDEO | Katrin ja Andres Maimiku filmi „Minu näoga onu“ pidulik esilinastus
15.09.2017
GALERII: Kas Tallinnas pole juba piisavalt kinosid? Uue kino avav Cinamon konkurentsi ei karda