Inimesed

ÕHTULEHE GALERII | Vaata, mis toimub maailma tipptsirkuse Cirque du Soleil lava taga! 

Katharina Toomemets, 14. september 2017 15:40
Cirque du Soleil proov Saku Suurhallis. Foto: Martin Ahven
Täna õhtul rullub Saku Suurhallis lahti imedemaa, sest maailmakuulus tsirkus Cirque du Soleil on oma lava püsti pannud ja annab täna esietenduse.

Cirque du Soleil jõuab Eestisse juba neljandat korda, sedapuhku lavastusega „Varekai“. Selle etenduse lugu on sama vana kui maailm, jätkates Vana-Kreeka legendi Ikarosest, kes langeb haavatuna tundmatusse ja saladuslikku metsa. Et sealt välja pääseda, ellu jääda, end uuesti leida ja mitte murduda, peab ta saama endale taas tiivad.

„Varekai“ rahvusvaheline trupp koosneb 13 riigist pärit 50 tsirkuseartistist ja muusikust. Nende hulgas on kuus lauljat ja instrumentalisti. Veel 50 inimest – treenerid, füsioterapeudid, kostümeerijad, lavamänedžerid, tehnikaspetsialistid ja administratiivpersonal – aitavad iga kord uuesti luua saladusliku metsa ja Ikarose loo. Jutustades loo armastusest ja lootusest, näitab „Varekai“ ühtaegu, kui tähtis on mitte karta midagi uut, meeleheite hetkedel aga leida endas jõudu ja paluda abi.

Õhtuleht piilus pisut maailma tipptsirkuse lava taha. Vaata galeriist, mida me seal nägime.

Samal teemal

15.08.2017
GALERII | Vaata hetki Cirque du Soleil' imelisest etendusest Tallinnas!
14.08.2017
ÕHTULEHE VIDEO | Cirque du Soleil' meeskond veab endaga kaasas üle 2000 kostüümielemendi
14.08.2017
ÕHTULEHE VIDEO | Tsirkuse kõige ohtlikumas etteastes kaasa tegev akrobaat: selle tegemiseks peab olema kümme aastat kogemust
14.08.2017
Kanada päikesetsirkus taas Eestis