Kristel AaslaidFoto: TV3
Televeeb 13. september 2017 13:24
„Seitsmeste“ otsestuudiot külastas Kristel Aaslaid, kes rääkis nii populaarsest telesarjast „Padjaklubi“ kui ka uuest kampaaniast „Septembris ei joo!“

Saatejuht Mart Mardisalu uuris, et kas Kristel on rohkem sisimas linna- või maapreili. „Kuna olen üles kasvanud mõlemana, siis ilmselt olen mõlemad ka siiani. On lapsepõlves lehma taga ajatud ja on ka linnavurle oldud. Arvan, et jään igaveseks pendeldama selle kahe vahel,“ vastas Aaslaid.   

Mart Mardisalu küsimuse peale, et kas septembris on keeruline ilma alkoholita hakkama saada, vastas Kristel eitavalt. „Ma ootasin seda pikisilmi ja isegi paar päeva juba enne septembrit ei joonud. Enda tervise peale mõeldes, lihtsalt tundsin, et oleks vaja puhata alkoholist,“ kommenteeris Aaslaid.

Kas Kristel on ka libastunud? „Maitse pärast proovisin sõbranna ökoveini, aga kas seda saab libastumiseks nimetada. See oli umbes sama, kui näiteks alkoholikomm ära süüa, aga seda ma pole ka söönud.“

Vaata lähemalt videost!

Samal teemal

Kommentaarid  (47)

Krõõt 14. september 2017 19:31
Olen seda näitlejannat juba tema karjääri algusest peale pidanud üheks järjekordseks žestimutiks, kes ei löö risti ette millegi ees, et ainult rohkem eetris olla, tähelepanu saada, seda nautida. Nüüd siis alkoholi pruukides. Tea aga, et alkohol on tarkade inimeste jook.
ütleksin 14. september 2017 17:12
et iga inimene on selline nagu ta on sündinud ja kui tema välimuse juures midagi ei meeldi ei sobi välimuse nimel kedagi alavääristada, see näitab alavääristaja enda madalust ja ebaintelligentsust.Iseasi on see inimese nö. üles puhvimine kes seda ei vääri, Kristel pole mingi staar ei oma musikaalsuse ega näitlejaoskusega.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS