Möödunud sajandi parimale naistreenerile Ebba Lõokesele anti üle Eesti käsipalliliidu aumärkFoto: Viktor Burkivski
Anu Saagim 12. september 2017 14:03
Möödunud nädalal oma 75. sünnipäeva tähistanud naistreener Ebba Lõokene ütles, et usub naiste käsipalli uude tõusu. „Minu suurim soov on, et ühel päeval oleks meie naiste seas kõva konkurents ning publikul sama suur huvi, kui praegu meeste mängude vastu,“ sõnas jätkuvalt särav daam, kes suurema osa oma elust on naiste käsipalli arendamisele pühendanud.

Tänavu juhendab juhendab naiste käsipallikoondist Martin Noodla 

Alates sellest hooajast on taas kokku kutsutud naiste käsipalli rahvuskoondis, mida juhendab peatreenerina Martin Noodla.

“Minu jaoks on tegemist pikema projektiga. Esimesel aastal ei tasu tulemust oodata, kuigi juba novembris mängime Soome koondisega maavõistlust. Eesmärk on regulaarselt kokku saada ning tugev alus ka naiste käsipallile laduda,” sõnas Noodla.

Naiskonna uuele hingamisele aitavad kaasa ka noored treenerid – Noodla kõrval tegutsevad juhendajatena Ainar Estra ja Ragnar Põldma ning füsioterapeudina Maarit Junolainen. „Püüame kaasata võimalikult palju mängijad, et praegusi teadmisi ja oskusi parimal moel rakendada,“ lisas Noodla, kes pidulikul pressiüritusel andis möödunud sajandi parimale naistreenerile Ebba Lõokesele üle ka Eesti käsipalliliidu aumärgi.

Vaata pildigaleriid!