Inimesed

70. sünnipäeva tähistanud Eesti vanima rahvateatri truppi hoiab koos ühtekuuluvustunne

Indrek Ojari: „Salme Teatri trupp käib koos kuni surmani.“ (3)

Jaanus Kulli, 12. september 2017 01:01
HELGE TUNNE: „See on see, kui sa unistad lapsena päris suurest teatrist ja laval mängimisest ning aastaid hiljem saabki sinu unistus teoks,“ ütleb Linnateatri näitleja Indrek Ojari.Foto: Teet Malsroos
„Salme Teatrist on mul meeles hetk, ma mängisin ühes muinasjutus raehärrat ning vaatasin üle publiku tagaseinas olevaid klaase, mille taga istus tehniline personal. Millegipärast aastaid hiljem – olles juba Linnateatri näitleja –, mängides uuesti samal laval ja vaadates üle publiku uuesti neid aknaid, tekkis mul korraga sõlme või lahtiste otsade kinnisidumise tunne,” meenutab Linnateatri näitleja Indrek Ojari ühte teismeliseea erilist hetke Salme Teatri laval.

 “See oli väga helge tunne. Et sa unistad lapsena päris suurest teatrist ja laval mängimisest ning aastaid hiljem saabki sinu unistus teoks,“ ütleb Ojari. „Ei ole midagi suuremat ja võimsamat, kui sa suudad oma unistused tänu õnnele, tänu kõrgemale jõule, tänu iseendale täide viia,“ teab Indrek, kellest sai Salme Teatri näitleja 1990. aastate alguses. Laupäeval tähistas Eesti vanim harrastusteater, Salme lultuurikeskuses tegutsev Salme Teater (omaaegne J. Tombi nimeline rahvateater) 70. sünnipäeva.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

19.10.2019
Midagi ei jäänud juhuse hooleks: Ellu Puudist lavastas viimse detailini ka omaenese matuse
11.02.2016
Indrek Ojari: Linnateatri kõiki soppe on võimatu tundma õppida