Inimesed

VIDEO | PIILU KAUNITARIDE MAAILMA TELGITAGUSTESSE: kuidas valmistub Eesti miss rahvusvaheliseks võistluseks? (8)

Meisi Volt | Video: Robin Roots, 11. september 2017 13:49
Missikaunitar Susanna Lehtsalu valmistumaks oktoobrikuus toimuvaks võistluseks Foto: Robin Roots
Mida tähendab valmistumine rahvusvaheliseks missivõistluseks? Kui palju kulub selleks raha ning kuidas kaunitare esindama valitakse? Kuidas peavad missid toituma, trenni tegema ja välja nägema? Seda kõike uurisime kauni Susanna Lehtsalu käest, kes läheb selle aasta oktoobris Eestit esindama Vietnami võistlusele Miss Grand International 2017.

Tegime Susannaga läbi tema päeva ning jälgisime, mida on vaja rahvusvaheliseks missivõistluseks valmistumiseks.

Esimesena külastasime kaunitari trennis ning uurisime tema personaaltreeneri Marko Toomingu käest, kuidas peab neiu toituma ning milline on sobilik treening missivõistluseks. Saame teada, kas musklis fitnessikeha on selle jaoks okei.

Missikaunitar Susanna Lehtsalu valmistumaks oktoobrikuus toimuvaks võistluseks Foto: Robin Roots

Teiseks läksime Susannaga kaasa bikiine valima. Millist värvi bikiinid on teiste misside seas laval kõige silmapaistvamad? Mille järgi neid lavale näitamiseks valitakse?

Missikaunitar Susanna Lehtsalu valmistumaks oktoobrikuus toimuvaks võistluseks Foto: Robin Roots

Üks tähtsamaid on missivõistlusel õhtukleidi voor ning riided, mida kaunitarid oma kodumaad esindades kannavad. Susanna paljastab, millise printsessiliku kleidiga ta Eestit esindab ja milline moelooja teda Vietnami võistluse jaoks riietab.

Missikaunitar Susanna Lehtsalu valmistumaks oktoobrikuus toimuvaks võistluseks Foto: Robin Roots

KES ON SUSANNA? Loe, mida missikaunitar enda kohta räägib!

Keskkooli lõpetasin Tallinna Kristiine Gümnaasiumis 2012. aastal. Peale seda jätkasin õpinguid Tallinna Tehnikakõrgkoolis. Õppisin seal rõiva tehnilist disaini päevaõppes. Antud eriala meeldis mulle väga ja olen tänulik saadud oskuste ning kogemuse eest. Ülikoolis omandatud oskused panengi nüüd proovile seoses Miss Grand International võistluste talendivooruga, kuna plaanis on ise disainida ja õmmelda endale kleit.

Modellindusega hakkasin tegelema 16aastaselt. Tundub natuke naljakas, aga huvi selle vastu tuli just Ameerika kuulsat telesaadet „America’s next top model“

Ema toetas mind kohe ning otsis välja kõik modelliagentuurid, mis tollal Eestis tegutsesid. Valisime välja agentuuri Evita ning nende castingule ma läksingi. Agentuur Evital oli ka modellikool ja seal ma alustasin oma modellikarjääri. Moelava sammud sain üpris kiiresti selgeks ja seda oskust on edasises elus päris palju vaja läinud. Lisaks sellele oli ka algeline meigikoolitus ja tantsimine. Evitast leidsin kire tantsimise vastu ja olen kindel, et ma ei tegeleks praegu tantsimisega, kui poleks tol ajal sinna sattunud.

Vaata kolmest videost, kuidas Susanna missivõistluseks valmistub, kui kulukas on seal osalemine ning milline on suurim müüt misside kohta!

Samal teemal

20.11.2017
Miss Maailmaks krooniti India meditsiinitudeng
04.10.2017
GALERII | Alberta Ferretti glamuurist nõretav moeetendus ja seltskond
05.09.2017
Mrs Worldwide võitja Triinu Akimseu: iludusvõistlusel töötatakse teinekord lausa 20 tundi järjest!
01.09.2017
MISASJA?! Miss Suurbritannia annab oma krooni tagasi, teda peetakse paksuks