Inimesed

PALJU ÕNNE! Martin Helme perre sündis viies laps - tütar! (45)

Katharina Toomemets, 11. september 2017 11:26
Martin ja Eeva Helme said möödunud reede, 8. septembri hilisõhtul, viienda lapse vanemateks. Foto: Teet Malsroos
Läinud nädalalõpp tõi rõõmsat elevust poliitik Martin Helme perre, sest reedel nägi ilmavalgust nende viies laps – tütar Gloria. Tegelikult oli Martini ja tema abikaasa Eeva beebi sünnitähtpäev juba 27. augustil, kuid uus ilmakodanik lasi end oodata.

Õhtuleht uuris Martinilt, kas maja on juba beebi häält täis. Poliitik kinnitab, et nii see tõepoolest on. „Sündis reede hilisõhtul. Eile said koju. Laps ja ema on hea tervise juures,“ jagab ta Õhtulehega muljeid.

Samal teemal

Helmede lapseootus tuli avalikuks aprillis, kui Eeva Helme sellest Facebooki kaudu teada andis. „Jõudsime oma toredalt perepuhkuselt tagasi, päikese käest otse kodumaa karge kevade kätte. Kõik lapsed on nüüd Barcelonat näinud, kõige väiksem muidugi kõhus kaasa kiikudes,“ kirjutas Eeva.

Martini ja Eeva peres kasvas juba kolm tütart – Helen, Iiris ja Viktoria –, ja poeg Edward. Viimati kasteti titevarbaid aastal 2014, kui ilmavalgust nägi seni pesamuna staatust nautinud Edward. Siis rääkis Martin Õhtulehele, et on olnud kõigi oma laste sünni juures. „Hirmus hea meel on kodus jälle lapse nuttu kuulda. Ma ei oska kirjeldada, kui tore on kuulata seda väikese ägisemist,“ õhkas mees toona Õhtulehe veergudel. Siis rääkis Martin ka, kuidas poeg nime sai – kõigil pereliikmetel oli õigus paberile kirja panna kolm nime ning seejärel alustati nimede mahatõmbamist.

Õhtuleht uuris Edwardi sünni järel ka, kas nende perre võiks tulevikus veel lisa oodata. „Iga kord, kui laps ära sünnib, siis naine vannub mulle, et ei – rohkem enam mitte! Arvestades, et oleme 70ndate põlvkond, siis võiksid järgmised põlvkonnad teatepulga üle võtta,“ ütles mees.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee