Inimesed

Joel Lindpere Open 2017 toimub 16. septembril Rae golfiväljakul

Staarjalgpallur Joel Lindpere korraldab omanimelise golfivõistluse  (11)

Anu Saagim, 10. september 2017 18:29
JK Tallinna Kalev pressikonverents - Joel LindpereFoto: Alar Truu
Tuntud jalgpallur Joel Lindpere korraldab omanimelise golfiturniiri Joel Lindpere Open 2017, mis toimub 16. septembril Rae golfiväljakul.

Korraldaja ise ütleb, et see esmakordselt aset leidev võistlus saab olema ägedaks proovikiviks ja kui kõik toimib, siis saab temanimelisest turniirist aastast aastasse toimuv rändkarikaturniir. Kuna Rae on tema koduklubi, siis aitab Golf X Rae teda korralduses kaasa.

Samal teemal

Jalgpall on Joel Lindpere elus jätkuvalt esikohal, olles nii kutsumus kui ka töö, kuid teiseks alaks on mitmekülgne sportlane valinud kindlalt golfi.

“Golfipisik on mul sees ja jääb sinna aastateks. Olen terve elu keskendunud jalgpallile, aga see ei tähenda, et ma teisi alasid ei harrastaks,” ütleb ta. Joel märgib, et ta saab golfi võtta hea meelelahutusena, sest sportliku koormuse saab ta kätte jalgpallist ning vutimehe karastus aitab golfirajad suurema pingutuseta läbida. Ka tema algatatud turniir saab olema enamat kui lihtsalt golf. “Tahan korraldada sellist võistlust, mis poleks ainult puhtalt golfile suunatud, vaid ka lõbus ja meelelahutuslik,” räägib ta.

Seetõttu sisaldab ka golfivõistluse järgne programm palju huvitavat, muuhulgas koosolemist live-muusika saatel. Idee sellist võistlust korraldada tuli jalgpallurist golfaril oma sõprade ringis arutledes.

Samal teemal

08.08.2017
Niitvälja Golf ei luba oma väljakul korraldada Round Table Estonia võistlust
08.08.2017
Vau! Niitväljal võib golfi mängida palja ülakeha ja püksikuteta
29.06.2017
Staarjalgpallur Joel Lindpere: laste aitamine peaks olema iga inimese ja Eesti riigi prioriteet number üks
27.06.2017
VIDEO | Hannes Võrno ei häbene, et lavalaudadele veab teda edevus