Inimesed

Naistearvestuses võitis Jekaterina Patjuk ajaga 1:15.17

FOTOD JA VIDEO | Märg ja õnnelik Kersti Kaljulaid lõpetas poolmaratoni suurepärase ajaga (90)

Anu Saagim, 10. september 2017 18:29
Märg ja õnnelik Kersti Kaljulaid lõpetas poolmaratoni suurepärase ajagaFoto: Viktor Burkivski
SEB Tallinna Maratoni poolmaratoni distantsi võitis keenialane, Tiidrek Nurme kiireima eestlasena neljas. Poolmaratoni raja läbis ka president Kersti Kaljulaid, kes lõpetas ajaga 1:52.01.

Täna keskpäeval startinud SEB Tallinna Maratoni poolmaratoni distantsi võitis keenialane Benard Korir ajaga 1:04.44. Teise koha saavutas Valerijs Zolnerovics ajaga 1:05.38. Kolmandana finišeerus keenialane Henry Kipsang ajaga 1:05.50.

Samal teemal

Kiireim eestlane Tiidrek Nurme Tartu Ülikooli spordiklubist tuli finišisse neljandana ajaga 1:05.53. “Minu jaoks oli raske jooks, sest pikk hooaeg on seljataga ja olen väsinud. Aga mul on hea meel, et isegi kui raske oli, siis võitlesin lõpuni ja Mukungale tegin ära,” võttis Nurme finišis tänase jooksu kokku.

Naistearvestuses võitis Jekaterina Patjuk Tartu Ülikooli spordiklubist ajaga 1:15.17. Patjuk jäi jooksuga rahule ja kiitis uut põnevat jooksurada: “Uus rada on huvitav. Hea oli joosta – minu jaoks oli see ettevalmistusjooks. Lähen Valenciasse maratoni jooksma ja tänane jooks näitas, et liigun õiges suunas.”

Teise naisena finišeerus Minna Kuslap Jooksupartneri spordiklubist ajaga 1:25.55 ning kolmandana jõudis finišisse Liis-Grete Arro ajaga 1:26.38.

Poolmaratoni jooksis ka Jane Salumäe, kelle nimele kuulub 1994. aastast Eesti naiste poolmaratoni rekord (1:10.10). “Olen rahul, et finišisse jõudsin – mul on Achilleusega probleeme, kuid oma maratonikooli pärast tahtsin olla eeskujuks kõigile, kes tahavad iseennast ületada,” rõõmustas Salumäe finišis. 

Märg ja õnnelik Kersti Kaljulaid lõpetas poolmaratoni suurepärase ajagaFoto: Viktor Burkivski

Poolmaratoni raja läbis ka president Kersti Kaljulaid, kes lõpetas distantsi märja, kuid õnnelikuna. Presidendil jagu jaksu ka soovijatega enekaid teha. 

Märg ja õnnelik Kersti Kaljulaid lõpetas poolmaratoni suurepärase ajagaFoto: Viktor Burkivski

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee