Inimesed

Hanna-Liina Võsa: poisid ei usalda meid, pole kellegagi tantsida ja lava peal suudelda (13)

Toimetas Denes Kattago, 10. september 2017, 11:01
Foto: Arno Saar
Hanna-Liina Võsa, Kelli Uustani ja Maria Listra avatud muusikalikoolis on juba paarkümmend tüdrukut, aga kahjuks ei saanud avada poiste gruppi, sest poisse napib. 

Kooli loominguline juht Hanna-Liina Võsa nentis saates "Hommik Anuga" naljaga pooleks: "Poisid ei usalda meid!". Hanna-Liina Võsal oli kaasas pisipoeg Otto, nii et äkki sealt tuleb lisa, kirjutab ERRi uudisportaal.

"Poisse on vaja, kellega siis paaris tantsida ja lava peal suudelda," nentis koolijuht Võsa.

"Muusikalikool õpetab, kuidas teha omavahel koostööd ja avardab ka silmaringi," vastas muusikalikooli laulustuudio juhendaja Maria Listra küsimusele, et kui  muusikale on vähe, siis mis neist õpilastest edasi saab.

Samal teemal

5. august 2017, 13:17
Hanna-Liina Võsa rahvaalgatusest: "Kuidagi kummaline näib mulle, et peaks maksma vanavanematele selle eest, et nad oma lapselastega mängivad."
1. august 2017, 09:29
PÄEVA NUNNUMEETER: Hanna-Liina Võsa pisipoja Otto naudib Lõuna-Eestit!

13 KOMMENTAARI

m
10. september 2017, 20:31
ma tuleks hea meelega sinu kooli poiste gruppi kui sind suudelda saaks,hanna-liina,mis sest,et ma ise enam päris poisikese möötu välja ei anna.
j
jep nii on. 10. september 2017, 20:27
mehed ei viitsi, mehed ei taha, pärast naised pahad, et õppida viitsisid ja tantsida tahtsid.
Hanna-Liina, sa võid siin pingutada, aga mehed lihtsalt ei viitsi, kui keep ja raha pole kohene võit, pika perspektiivi pärast nad ei muretse.
Loe kõiki (13)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee