Inimesed

Tantsulavastus Streetshow toob lavale Tartu koolijuhid 

Anu Saagim, 10. september 2017 02:00
Tantsulavastus Streetshow toob lavale Tartu koolijuhid
22. oktoobril lavastub uhiuues Tartu Vanemuise teatrimajas Streetshow tantsulavastus „Avantürist“, mis toob sel korral lavale Tartu koolijuhtide tantsukava.

Idee sai alguse Tartu Tarkusenädalalt, kus JJ-Street Tantsukooli eestvedamisel avas 28. augustil uue kooliaasta Tartu koolidirektorite hip-hop tantsukava. Etteastes lõi kaasa seitse kooli ning sammud õpiti selgeks kõigest ühe kuu jooksul. Tantsimine aga inspireeris koolijuhte niivõrd palju, et kohe seati paika uus eesmärk – vallutada Vanemuise lava!

Samal teemal

Kui esimeses tantsukavas astusid üles seitsme kooli esindajad, siis nüüd ootavad etenduse korraldajad uutele treeningutele ka teisi Tartu koolidirektoreid või koolide esindajaid. Vanemuise laval astuvad Tartu koolijuhid üles etenduse esimeses pooles, kus on ühe episoodi teemaks kool.

JJ-Streetshow etendus „Avantürist“ jõudis vaatajate ette kevadel Nordea Kontserdimajas ning selle erakordse edu ja vaadatavuse tõttu otsustas Streetshow tiim tantsulise lavatüki viia lähemale ka Lõuna-Eesti inimestele. „Avantürist“ jutustab sellest, et võõrsile õnne otsima minnes jõutakse sageli tõdemuseni, et kõike seda oleks saanud saavutada ka kodumaal.
JJ-Street Streetshow on Eesti suurim tantsuetendus, mida korraldab JJ-Entertainment koostöös JJ-Street Tantsukooliga juba seitsmendat aastat.

Samal teemal

05.05.2018
GALERII | JJ-Streeti tantsulavastuses alistati samurai-armee ja osaleti Rio De Friikero karnevalil
18.08.2017
GALERII | Kaisa Oja-Mehine ja Marko Mehine avasid oma esimese tantsukooli
06.05.2017
FOTOD | Eesti noored ja andekad tantsijad küsivad: kas igal pool mujal on ikka parem?