Patrik BaboumianFoto: pressimaterjal
Toimetas Keit Paju 6. september 2017 15:10
4. novembril esineb Eestis taimetoidumessi raames kuulus jõumees Patrik Baboumian, kes on tuntud kui maailma tugevaim vegan. Baboumian on mitmete riiklike ja rahvusvaheliste jõuspordi tiitlite ning rekordite omanik, muuhulgas on teda pärjatud Saksamaa tugevaima mehe tiitliga.

Patrik Baboumian külastab Eestit esmakordselt.

„Ootan oma reisi väga. Toon Eestisse sõnumi, mis inspireerib ja innustab kõiki,“ lubab ta. Üle maailma tuuritav vegansportlane on võtnud oma eesmärgiks lõhkuda stereotüüpe, mille kohaselt tugevad mehed peavad sööma palju liha.

Baltimaade vanimat taimetoidumessi peetakse sel aastal 4. novembril kell 11 – 17 Tallinna Kultuurikatlas. Messil osaleb ligi 100 ettevõtet ja organisatsiooni, kes tutvustavad ja müüvad laias valikus taimetoitu, eetilisi kaupu, riideid ja kosmeetikat, jagavad ideid ning teevad häid pakkumisi. Kohapeal toimuvad huvitavad loengud, vestluspaneelid ja filmiesitlused. 

Sissepääs messialale maksab 1 euro, pileteid müüakse kohapeal. 

Taimetoidumessi korraldavad Eesti Vegan Selts, loomade eestkoste organisatsioon Loomus ja liikumine Loomade Nimel. Ürituse peasponsor on kodumaine mahemahlade tootja HeyDay. Messi toetavad Kultuurikatel, ökoloogiliste puhastustoodete tootja Mulieres, Svenska Bioforce AB Eesti filiaal ning ökotoodete jae- ja hulgimüüja Biomarket.