Ivo Reinok mängib Kristofer Robinit, kes on elukutseline florist.Foto: TV3
Televeeb 5. september 2017 20:35
TV3-s alustas täna komöödiasari “Lillepood”, peaosas Ago Andersoni ja Ivo Reinokiga. Sündmused toimuvad ühe väikese lillepoe ümber.

"Halloo, halloo!" kõlab avaosa esimene repliik Ago Andersoni kehastatava Armand Vilgo poolt. Ivo Reinok, kes mängib Kristofer-Robin Rohtlat, ehmatab poolsurnuks, kui Armand lillepoe uksest sisse astub. Kaua polegi aega tutvuda, sest kliendid juba ootavad.

Uue kodumaise komöödiasarja keskmes on üks päris tavaline lillepood. Armand töötab pensioniametis halli mutrikesena, kuid saatus otsustas, et Armand peab koos Kristofer-Robiniga hakkama hoopis lillepoodi pidama. Mida ta aga veel ei tea, on see, et seda lillepoodi külastavad ülimalt kummalised kliendid. Avaosas peab värske duo valmis saama ka uhke matusepärja - tundub lihtne? Üldse mitte! Sest Kristofer-Robin on eriline florist - ta suhtleb kõikide lillede ja taimedega, peab neid enda parimateks sõpradeks ning inimesi ei taha hästi usaldada.

Avaosas tegid kaasa ka Gerli Rosenfeld Camilla rollis, Peeter Rästas Valdis Paldise rollis, matusebüroo juhatajat mängis Aarne Soro ja Armandi isa Arvi rollis näeme Andres Tabunit. Lillepoes hakkavad juhtuma humoorikad sündmused, mis hakkavad naerutama televaatajaid igal teisipäeval.

Kuidas meeldis sarja esimene osa sulle? Kas tegu on tavalise mõttetu mittenaljaka komöödiaga, või on sari lootustandev? Jäta oma mõtted kommentaaridesse!

Vaata seriaali esimest osa: