Inimesed

Sharon Osbourne: „Ozzyl oli kuus armukest, üks neist vene teismeline ..." (4)

ÕL, 5. september 2017 12:15
Sharon ja Ozzy OsbourneFoto: AFP
Kui mullu mais tuli ilmsiks Ozzy Osbourne'i salasuhe Los Angelese juuksuriga, ähvardas abikaasa Sharon ta maha jätta. 64aastane Sharon andis küll rokkarile andeks ning nende kauane liit jäi püsima, kuid nüüd tunnistab ta, et on pidanud ühise elu jooksul paljugi alla neelama.

Armukesi polnud tema sõnul mitte üks, vaid lausa kuus. 

„Neid oli kuus: mingi vene teismeline, siis Inglismaal massöör, meie siinne massöör, ja siis meie kokk ... Tal olid naised eri riikides,“ vahendab Mirror Sharoni sõnu.

Samal teemal

Rokimatriarh annab mõista, et tema mees võis süttida iga seelikukandja peale. „Põhimõtteliselt on lugu nii, et kui oled naine ja teed Ozzyle seljamassaži või kärutad talle toitu ette, siis Issand aidaku sind!“

Sharon sai Ozzy ja juuksur Michelle Pugh' suhtest teada siis, kui mees armukesele mõeldud e-kirja kogemata oma seaduslikule naisele saatis. Michelle'i väitel kestis nende salasuhe neli aastat ning oli tulvil armastust. Ozzy ise nimetas seda aga tühiseks kõrvalhüppeks.

Mullu augustis läks Osbourne seksisõltuvuse ravile. Terava keelega Sharon nendib, et ükski Ozzy armuke pole mingi käevangukaunistus, kellega seltskonnas uhkeldada. „Ta tegi seda [magas võõraste naistega] selleks, et endas mingit tühikut täita.“

Samal teemal

03.11.2018
Ozzy Osbourne'i pole tapnud konjak, kokaiin ega marutõbi
02.10.2018
Sharon Osbourne uimastas oma mehe, et ta truudusetust tunnistaks
19.04.2017
Ei mingit lahutust! Ozzy ja Sharon kordasid abielutõotust
04.07.2016
Ozzy armuke alustas tema tütre vastu kohtulahingut