Tele

VIDEO | „Suur komöödiaõhtu“ üllatab uute vingete koomikutega! 

Toimetas Keit Paju, 31. august 2017 15:18
Foto: Kanal 2
Kanal 2 toob juba septembris tagasi ekraanile menusaate „Suur komöödiaõhtu“. Sel hooajal on aga kõik teisiti, sest huumorishowga on liitunud seitse uut säravat koomikut!

Kaks hooaega televaatajaid naerutanud „Suur komöödiaõhtu“ on täis värsket energiat, sest saatejuht Tiit Suka kõrval võtavad nüüd koha sisse seitse uut näitlejat. „Suure komöödiaõhtuga“ on liitunud andekad koomikud, keda eestlased teavad populaarsetest komöödiasarjadest, teatrilavadelt ja ka kontserdisaalist.

Samal teemal

Eesootaval sügisel hakkavad televaatajaid naerutama huumorilegend ja ärapanija Peeter Oja, parima teleseriaali näitlejatari auhinnaga pärjatud Piret Kalda, komeedina teletaevasse tõusnud Kristel Aaslaid, Kanal 2 menusarjas „Köök“ end andeka näitlejana tõestanud Kristjan Kasearu, komöödiasarjas „Naabriplika“ värvikat Tola kehastav Kait Kall, muusikalilavade täht Nele-Liis Vaiksoo ja Draamateatri noor särav talent Christopher Rajaveer. Nii nagu kahel eelmisel hooajal, juhib ka sel sügisel „Suure komöödiaõhtu“ vägesid Tiit Sukk.

Vaata „Suure komöödiaõhtu“ uue hooaja avavideot!

Kas oled uue komöödiakamba valikuga rahul?

Samal teemal

30.10.2017
„SUURE KOMÖÖDIAÕHTU“ VÕITJA PIRET KALDA: Wilhelmiine Vibu on inspireeritud minust endast
26.09.2017
„Suure komöödiaõhtu“ naljatähtede heitlusest langeb välja esimene tegelane!
26.09.2017
„Suure komöödiaõhtu“ uus täht Christopher Rajaveer: meis kõigis on kõik olemas, l****st pühakuni!
28.08.2017
„Suur komöödiaõhtu“ esitles uusi naljatähti! Kuidas meeldisid uued osalised sulle?