Inimesed

KUULA | Kodumaine produtsent Sound in Noise andis legendaarse Inglise plaadfirma alt välja singli 

Meisi Volt, 31. august 2017 15:18
Eesti produtsent Sound In NoiseFoto: Promo
Eile ilmus kodumaisel produtsendil Sound In Noise kahe looga singel “Duppy Bass / Rising Up feat. WGW" legendaarse Inglise plaadifirma RAM Records / BMG alt. 

Hetkel ainult digitaalsel kujul ilmunud plaadi ühelt poolelt leiab loo "Rising Up” mis on tehtud koostöös lauljanna Teele Viiraga (WGW ehk White Girl Wanted), millest on ka lühem raadio versioon olemas. Teisel poolel on aga midagi tõelistele jungle fännidele ning nende hinge paitab lugu nimega “Duppy Bass”. Peatselt on tulemas ka vinüül.

Sound in Noise, varem tuntud kui S.I.N, on Eesti oma kasvandik, kelle muusikukarjäär on nüüdseks väldanud julgelt üle kümnendi. Juba 2004. aastast on tal õnnestunud säilitada kõrgeid positsioone Eesti trummibassi DJ'de aastakokkuvõtetes, paljud aastad neid ka võites. Ka 2016 aastal langes Raadio 2 rahvahääletuse auhind «R2 DNB 2015 - Aasta DJ» tema kätte. Tema produtseeritud lood on leidnud ülemaailmset kajastust juba aastast 2002, mil nägi koostöös Stare'ga ja plaadifirma DSCI4 alt ilmavalgust Eesti esimene UK trummibassi vinüülväljund.

Kuula uusi lugusid! Kuidas meeldib?

Samal teemal

25.08.2017
Rokkansambel Toto esineb juubelituuri raames Tallinnas
06.08.2017
VIDEO | Noored laulavad Viljandi lennukitehases koolikiusamisest
05.08.2017
Lauri Liiv: „Olin veendunud, et keegi ei tule enam Black Velvetit kuulama!“
13.07.2017
KUULA: Demie feat. Rolf - "Deep In The Water"

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee