Tele

„Su nägu kõlab tuttavalt“ kuues osaleja Valter Soosalu: mu elus pole kunagi nii hullumeelset projekti olnud! (6)

Toimetas Keit Paju, 30. august 2017 09:47
Valter SoosaluFoto: TV3
Meeleolukas suurshow "Su nägu kõlab tuttavalt" toob sel sügisel ekraanile juba oma 6. hooaja! Kaheksast osalejast on tänaseks selgunud viis, kelleks on Hele Kõrve, Daniel Levi Viinalass, Hanna Martinson, Bert Pringi ja Marta Laan. Täna selgus ka kuues osaleja, kelleks on sensatsiooniline noortedirigent Valter Soosalu!

„Olen väga ootusärev, mu elus pole veel kunagi nii hullumeelset projekti ette tulnud. Juba mõnda aega liigun ringi kergelt muiates, sest hea nali ja muusika on mulle väga olulised ning näosaade aitab neid suurepäraselt ühendada. Lisaks olen siiani üllatunud, et elu on mulle sellise võimaluse pakkunud,“ kirjeldab Valter oma esimesi emotsioone.

Samal teemal

Millist muusikažanri või artisti peab Valter aga väljakutseks? „Iga žanr ja artist esitab omamoodi väljakutse. Lõpuks maksabki ilmselt see, missuguseid tahke sa parodeeritava olemuses märkad, missuguseid väljakutseid neis leida oskad. Ma loodan, et suudan vajadusel iseendalegi naljakas olla. Siis on vähemalt üks inimene, kes naerab. Muidu läheks juba piinlikuks,“ sõnab Valter. 

Valterit teatakse ka kui bändi Põhja Konn lauljana. Kas koostöö jätkub ka näosaate ajal? „See sõltub ilmselt sellest, kas ma suudan saates piisavalt hästi esineda. Kui bändimehed tahavad minuga ka pärast esimesi saateid sõbrad edasi olla, siis tõenäoliselt jätkame Põhja Konnaga tegevust,“ naljatab Valter.

Valter hoiab ka teistele näosaate osalejatele pöialt. „Kaasosalejad on vist kõik väga vahvad inimesed -  mõnda neist ei tunne ma veel peaaegu üldse. Aga Helega sain isiklikult tuttavaks juba kümneaastaselt. Vahel peab elus vedama ka!“ rõõmustab Valter. 

Kui aga Valter peaks parodeerima mõnda duetti või hoopiski tüdrukutebändi, kes see oleks? „Mulle meeldiks parodeerida Evelin Samueli ja Camille'i. Mina oleksin Evelin Samuel ja Camille oleks Evelini abikaasa Johan Randvere,“ on Valter kindel.

Kusjuures on Soosalu Marta Laane kallim, seega esimest korda näosaate ajaloos osaleb saates armastajapaar.

"Su nägu kõlab tuttavalt" alustab oma 6. hooajaga juba sügisel ning toob kaasa kaheksa uut ja andekat talenti, kes rahvast oma paroodianumbritega naerutama hakkavad!

Samal teemal

01.09.2017
OHHOO! Vaata, kes on „Su nägu kõlab tuttavalt“ avaosa külaliskohtunik?
16.08.2017
ÕHTULEHE VIDEO | Daniel Levi: olen esimesest näosaate hooajast oodanud, et mind sinna kutsutaks
06.08.2017
Arvamismäng: kes on viimane näosaate osaleja?
01.08.2017
„Su nägu kõlab tuttavalt“ 6. hooaja seitsmes osaleja on Andres Dvinjaninov!