Coca Cola Plazas esitleti uut müstilist põnevussarja „Merivälja“Foto: Erlend Staub
Anu Saagim 29. august 2017 18:45
Täna esitles TV3 Coca Cola Plazas uut müstilist põnevussarja „Merivälja“. Kohal olid tippnäitlejad kui ka sarja režissöör Triin Ruumet, stsenarist Indrek Hargla ja produtsent Ken Saan. Üheskoos vaadati ära avaosa ning tähistati pidulikult uue telesarja algust!

Coca Cola Plazas esitleti uut müstilist põnevussarja „Merivälja“ Foto: Erlend Staub

Juba sel esmaspäeval, 4. septembril jõuab TV3 eetrisse Eesti suurim mõistatus, mis on siiani lahendamata!

Mida uurisid ja leidsid nõukogude sõjaväelased vene aja lõpul Meriväljalt? Kas tõesti oli tegu maavälise objektiga, ufoga? Just seda tulid uue põnevussarja „Merivälja“ osatäitjad ja produktsioonimeeskond Coca Cola Plazasse uurima ja sarja avaosa kinolinal vaatama. Ka näitlejatele endile oli see huvitav, sest osa ise nad näinud polnud ning ootusärevus oli suur.

Coca Cola Plazas esitleti uut müstilist põnevussarja „Merivälja“, Lauli Otsar ja Triin Ruumet  Foto: Erlend Staub

Uues kõhedusttekitavas põnevussarjas saabub Meriväljale tööle nooruke tütarlaps Karin (Lauli Otsar), et hakata hooldama ratastooli aheldatud kõnevõimetut meest (Andres Lepik), kuid ootamatult selgub, et Karinil on täita hoopis teistsugune ülesanne.

Tegevus toimub tormiliste üheksakümnendate lõpul ja käivitub põnev ja müstiline sündmuste ahel, et lahendada Merivälja mõistatus. Kodumaises põnevusseriaalis löövad kaasa Merle Palmiste, Argo Aadli, Andrus Vaarik, Olav Osolin, Tarvo Krall, Maria Avdjushko, Lauli Otsar, Andres Lepik jpt. „Merivälja“ teeb eriliseks ka spetsiaalselt sarja jaoks kirjutatud muusika, mille on loonud noor talent Taavi Aavik.

 Uus, kõhedusttekitav müstiline põnevusseriaal “Merivälja” stardib juba esmaspäeval kell 21.30 TV3s!