Inimesed

Kes Eesti tuntud inimestest taas kooli lähevad, kes aga aja maha võtavad?

Kooliaeg läheneb: Evelyn Sepp omandab juba viiendat eriala, Ariadne valis õppimise asemel reisimise (52)

Keit Paju, 24. august 2017 22:56
VIIENDAT KORDA KOOLIS: Evelyn Sepp jätkab ettevõtlusõpinguid Mainori kõrgkoolis ning soovitab soojalt ka kõigil teistel keskealistel mõnd eriala õppima minna.

Foto: Stanislav Moškov

Juba järgmisel nädalal on esimene september. Kooliteed alustavad või jätkavad ka paljud tuntud inimesed: näiteks „Rakett 69“ võitnud Karl Vilhelm Valter jätkab õpinguid Gustav Adolfi gümnaasiumis ja Evelyn Sepp on teise aasta tudeng Mainori kõrgkoolis startup-ettevõtluse erialal. Samas on mõned senised õppijad otsustanud sel sügisel hinge tõmmata ja koolimaja ukse suletuks jätta: näiteks Ariadne läheb selle asemel youtuberist kallimaga Ameerikasse reisima ning Brigitte Susanne Hunt keskendub vahelduseks karjäärile.

 Evelyn Sepp: „Vanus on ainult number passis!“

Teenindusmaja koja juhatuse liige Evelyn Sepp (45) jätkab sügisest õpinguid Mainori kõrgkoolis startup-ettevõtluse erialal, kuigi ta on juba praegugi väga haritud: ta on õppinud kutsekeskkoolis sekretär-referendiks, rahvusvahelises sotsiaalteaduste rakenduslikus kõrgkoolis Lex äriõigust, sotsiaalteaduse erakõrgkoolis Veritas ning Tartu ülikooli õigusinstituudis, kuid tundis, et soovib rohkem teada ettevõtluse kohta.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

29.10.2015
Karjäärinõustaja aitab eesmärgid paika panna ja nende poole liikuda
01.02.2015
Tööelus ole pidevalt valmis muutusteks
07.02.2014
Intellektika aitab noorel haridustee valikuid teha
04.02.2013
Hüvasti, elukestev õpe! Tasuta kõrgharidus ajab avatud ülikooli karile

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee