Inimesed

Kes Eesti tuntud inimestest taas kooli lähevad, kes aga aja maha võtavad?

Kooliaeg läheneb: Evelyn Sepp omandab juba viiendat eriala, Ariadne valis õppimise asemel reisimise (52)

Keit Paju, 24. august 2017, 22:56
VIIENDAT KORDA KOOLIS: Evelyn Sepp jätkab ettevõtlusõpinguid Mainori kõrgkoolis ning soovitab soojalt ka kõigil teistel keskealistel mõnd eriala õppima minna.</p>Foto: Stanislav Moškov

Juba järgmisel nädalal on esimene september. Kooliteed alustavad või jätkavad ka paljud tuntud inimesed: näiteks „Rakett 69“ võitnud Karl Vilhelm Valter jätkab õpinguid Gustav Adolfi gümnaasiumis ja Evelyn Sepp on teise aasta tudeng Mainori kõrgkoolis startup-ettevõtluse erialal. Samas on mõned senised õppijad otsustanud sel sügisel hinge tõmmata ja koolimaja ukse suletuks jätta: näiteks Ariadne läheb selle asemel youtuberist kallimaga Ameerikasse reisima ning Brigitte Susanne Hunt keskendub vahelduseks karjäärile.

 Evelyn Sepp: „Vanus on ainult number passis!“

Teenindusmaja koja juhatuse liige Evelyn Sepp (45) jätkab sügisest õpinguid Mainori kõrgkoolis startup-ettevõtluse erialal, kuigi ta on juba praegugi väga haritud: ta on õppinud kutsekeskkoolis sekretär-referendiks, rahvusvahelises sotsiaalteaduste rakenduslikus kõrgkoolis Lex äriõigust, sotsiaalteaduse erakõrgkoolis Veritas ning Tartu ülikooli õigusinstituudis, kuid tundis, et soovib rohkem teada ettevõtluse kohta.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

29. oktoober 2015, 00:01
Karjäärinõustaja aitab eesmärgid paika panna ja nende poole liikuda
1. veebruar 2015, 21:41
Tööelus ole pidevalt valmis muutusteks
7. veebruar 2014, 00:00
Intellektika aitab noorel haridustee valikuid teha
4. veebruar 2013, 08:39
Hüvasti, elukestev õpe! Tasuta kõrgharidus ajab avatud ülikooli karile

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee