Inimesed

Karmel Eikner-Killandi: televisioon on minu suur armastus, kodus istudes läheksin kurjaks (66)

Anu Saagim, 23. august 2017 00:01
ÜHISEL HOMMIKUSÖÖGIL: Anu Saagim, Karmel Killandi ja Karmeli tütar Karoliina.

„Olin oma poja tervise tõttu 15 aastat telest eemal. Teletöö graafik ei võimalda stabiilset tervisega tegelemist,“ selgitab ETV toimetaja ja saatejuht Karmel Killandi (enne abiellumist Eikner), miks ta poja astma ja raske allergia tõttu ekraanidelt kadus. „Tänu sellele on poeg Karli tervis nüüd kontrolli all, mis mulle emana tohutult rõõmu teeb. Seepärast võisin ka telesse naasta,“ ütleb naine, kes toimetab nüüd peaasjalikult küll kaadri taga, ent vahel pistab siiski ka pea kaamera ette.

Bravuuritar palus ETV toimetaja ja saatejuhi Karmel Eikneri hommikusöögile Pirital asuvasse kohvikusse ISU. Üllatus-üllatus, Karmel tuli hommikusöögile 14aastase tütre Karoliinaga! „Meil käib kodus remont ja oleme hetkel kahekesi kodutud,“ põhjendab Karmel. 

Mina saabusin siia juba tunnike varem ja valmistasin teile tervisliku, kuid toitva hommikusöögi – ahjuomleti värskete juurviljadega. Aga, Karoliina, paljasta: kui usin hommikusöögi valmistaja on sinu ema?

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

09.11.2017
VIDEO | Elina Reinold niitis Karmel Killandi jalust
05.10.2017
Saade „Oled jätnud jälje“ avas pisarateni liigutava Marge ja tema ema loo: aitäh, et otsustasid elada!
20.09.2017
ERRi elamussaadete toimetuse uus juht Karmel Killandi: väga tore tunne on, väga paljud kolleegid toetasid ja soovisid seda!
27.08.2017
PILDID | Tallinna rahvusvahelisele lillefestivalile pani piduliku punkti alati särav lauljatar Lenna

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee