Inimesed

MEISI REISIPÄEVIKU VIDEO | Kui mõnus on reisida 2500 kilomeetrit autoga ja millised on Horvaatia rannad tegelikult? (10)

Meisi Volt, 22. august 2017 15:52
Horvaata reisipäevik: Podstrana randFoto: Meisi Volt
Selle suve üheks populaarseks sihtpunktiks on eestlaste seas kujunenud imekaunis Horvaatia oma mägede ja randadega. Õhtulehe reporter Meisi Volt pakkis suvepuhkuse ajal kohvri ning otsustas läbida 2500 kilomeetrit helesinise vee juurde autoga. Kui mõnus oli see teekond tegelikult ja mida pakub kuulus Spliti rand, vaata meeleolukast videopäevikust!

Tuhandeid kilomeetreid mugava autoga mõõta on asi, mille võiks korra elus ära proovida, aga mida enam nii kergekäeliselt ette võtta ei soovi. Hoolimata sellest, et 2500 kilomeetrit autoga Eestist Horvaatiasse reisida oli päris tüütu, on mugav kauni riigi mägesid ja külasid avastada ning saarte vahel praamiga reisida just oma autoga. Edaspidi võtan ilmselt teekonna ette lennukiga ja rendin sõiduki kohalikust firmast. 

Horvaatia ja meie reisiseltskonna poolt külastatud Spliti ja Podstrana rannad on meeleolukad! Spliti ainsas liivarannas paistab pidu käivat seitse päeva nädalas, mis tähendab, et rahvast on palju ja enda järele koristamisest suurt lugu ei peeta. 

Vaata vahvast videost, mida meeles pidada autoga pikka maad reisides ning mida pakuvad Horvaatia rannad!

Samal teemal

11.07.2017
MAAGILISED KAADRID | Päikeseloojang ja kadunud hooned: Õhtuleht seikles hüljatud vangla ja puude latvade kohal
20.06.2017
VIDEO | PÕRGUVÄRAVAD: Vaata, millised näevad välja endised KGB vangikongid, kust mitmed eluga ei pääsenud
01.06.2017
MELU HRL TELKLAS! Kes pidutseb lakkamatult ja kes ootab n***u
29.05.2017
HARD ROCK LAAGRI ERISAADE | Päev peakorraldajaga: milliseid katsumusi toob festivaliks valmistumine?