Inimesed

Prooviabielu-Helen bikiinides autopesust: see on olnud juba ammu minu unistus (90)

Katharina Toomemets, 22. august 2017 13:32
Foto: instagram.com/helenkopp
Laupäeval toimus Lasnamäel Pae tänaval üritus, mis paljud möödasõitvad autojuhid suisa keeletuks tegi – kari tüdrukuid oli bikiinides kogunenud autopesulasse, et kõigi soovijate raudsuksud läikima lüüa. Nende seas ka saatest „Abielus esimesest silmapilgust“ tuntuks saanud Helen Kõpp.

Helen jagab Instagramis oma jälgijatega ka meenutust sellest päevast ja ütleb, et ta tahtis bikiinides autopesul osaleda juba paar aastat tagasi, kui sellise ürituse reklaami nägin. „Pidasin ennast liiga koledaks selleks, et sinna minna, ja kuulasin lolle, kes ütlesid: „Ää rõve“. See aasta ma siiski läksin ja sain tehtud jälle ühe oma pisikestest unistustest!“ kirjutab ta.

Samal teemal

„Võite küll mõelda, et kuidas nii arukal ilusal naisel on selline jube unistus. Siin avaldan väikese SALADUSE: ainult targad naised ongi valmis selliste asjadega tegelema! Jah! Seetõttu ongi tihti nii, et mõni ennast paljastav modell on tegelikult ka teadlane.“

Helen avaldab arvamust, et inimesed, kellele pole aru antud, polegi valmis selliseid asju oma elus tegema ning sellisel üritusel osalemine on tarkadele inimestele, kes üritusest kogunevat energiat oma kasuks suunata oskavad, väga energiarikas kogemus.

„Ja see oskus ei ole kahjuks või õnneks igal naisel. Seetõttu ongi mul natuke naljakas lugeda, kui mõni inimene ütleb: „Äää rõve mina ei teeks seda“, sest nii demonstreerib inimene kahjuks oma rumalust. Kui ei oska saada bikiinides olemisest energiat, siis ära demonstreeri oma oskamatust avalikult,“ kirjutab ta.

Helen annab naistele, kes sooviksid teha midagi nii-öelda ekstreemsemat - olgu selleks siis bikiinides autopesu, go-go tantsijana üles astumine või buduaari- või aktimodelliks olemine - siis tuleks kuulata oma sisetunnet, sest see ongi õige. „See näitab, et te olete väga arukad ja saate sellisest kogemusest energiat ning kasu! Tublid olete ja viige oma unistused täide! Saatke seenele need, kes teil ei luba neid täide viia ja öelge endale, et see pole nende süü, et nemad ei ole veel nii vanad hinged kui teie.“

Vaata ka kuuma videot:

Samal teemal

24.02.2018
HELENI BEEBIBLOGI | Miks on lapse sugu teiste jaoks nii oluline ja miks arvatakse, et tüdrukud peavad roosat kandma?
13.02.2018
TERVITAME UUT BLOGIJAT | "Prooviabielust" tuntud Helen Kõpp hakkab Õhtulehele beebiblogi kirjutama
10.00.2018
FOTO | Prooviabielu-Helen kehastus muusikavideo võttel naispolitseinikuks
21.11.2017
Lapseootus teeb ilusaks: Kalvi-Kallest rasedaks jäänud Helen näitas esimest korda beebikõhtu!