Anne Veskil polnud kunagi varem vajadust kasutada päästeameti abi, aga nüüd sai ta sellegi kogemuse.Foto: ERLEND ŠTAUB
Merilyn Närep 22. august 2017 13:26
ETV-le pühapäeval roosiaias antud intervjuus mainis Anne Veski, et pidi tol päeval kasutama Eesti häirekeskuse abi ning helistas numbrile 112. Õnneks midagi hullu Annega ei juhtunud ning kõik sai korda.

Anne ei leia sõnu, kui positiivselt üllatunud ta oli, kui tema kutsele vastatigi, ja ka kiirelt. „Meil kukkus puu pumbajaama peale ning õhuliinid läksid katki. Juhtmed olid tänava peal laiali. Mõtlesin, et enne, kui keegi saab elektrilöögi – või jumal teab, mis juhtuda võib – helistan 112,“ seletab ta Õhtulehele.„Ja häirekeskusest tuldigi välja, mulle see väga meeldis, ma pole kunagi abi küsinud.“

Annet pani imestama, et ka taasiseseisvumispäeval toimis kõik ideaalselt. Tuldi kohale ning parandati kõik ära. „Midagi hullu ei olnud, lihtsalt pisike vahejuhtum,“ sõnab Anne.

„See võis olla tormi tulemus, eks see puu oli kuskil kinni ja nüüd siis lajatas alla,“ arvab laulja. „Tahan tänada veelkord Eesti riiki – toimib väga hästi!“

Samal teemal

Kommentaarid  (8)

Kuidas 24. august 2017 10:46
saab inimene olla nii eluvõõras, et imestab, kui kutsub päästjad ja nad tulevadki kohale? Nad tulevadki alati, kui on niisugune situatsioon, eriti veel elektrijuhtmetega. Mis mullis te elate? Rohkem päriselu, lugupeetud "staarid"!
? 23. august 2017 08:01
Päästeamet sõidab ka välja siis, kui linnaruumis tähelepanelik linnakodanik näeb kutva näoga kajakat maja katusel istumas ja kurja jänest pargis, kes ei taha porganit süüa ja kassi puuotsas, keda peab päästma.Ja mitte keegi ei räägi nendest kuulsustest, kes on ju ka ajalehe ruumi ometigi väärt.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS