Belinda Carlisle
Anu Saagim 18. august 2017 09:11
USA supertäht Belinda Carlisle esineb 19. augustil esimest korda Eestis ja annab kontserdi Haapsalu lossihoovis Lauljatar andis avameelse intervjuu Briti väljaandele The Guardian. Staar räägib suu puhtaks, kuidas ta oli narkosõltlane ja kuidas sellest välja tuli.

„Peaksin peale kõike seda välja nägema nagu Ooperifantoom,“ arvab Belinda Carlisle. "Ma olen alati tahtnud olla paha tüdruk –armastasin vaadata teravaid narkofilme ja need tekitasid soovi ise kõike järgi proovida . Sellisena olen lihtsalt siia ilma sündinud,“ avameelitseb laulja.

 Belinda särav karjäär sai alguse 1978. aastal loodud tüdrukutebändist Go-Go's.

„Kui hakkasin raha teenima, läksin ikka veidi hulluks,“ räägib laulja. „Ühel õhtul vaatasin hobuste võiduajamist ja hommikul ostsin endale hobuse,“ meenutab ta oma meeletusi.

„47aastaselt sain kaineks. Budism ja mantrate lugemine aitas mind, see oli väga võimas. Ma justkui vaatasin ennast peeglist ja mõistsin, et olen väga tõsises hädas," tunnistas 1980-1990ndate üks suurimaid staare.

Belinda Carlisle tunnistab, et Ameerika unelm on talle alati võimalikuna tundunud.

„Hoolimata karmist lapsepõlvest, narkosõltuvusest, staarielust, kõigest sellest olen ma ikka veel siin. Tundub, et mu ellusuhtumine on see, mis mind püsti hoiab. Ka nüüd, kui peatselt 60 saan.“

Meenutame Belinda Carlisle positiivsusest pakatavaid hitte läbi aegade: