Inimesed

Gowri ja Shanti Grand Uustalu: lõpuks saime oma abielu ka ametlikult registreerida! (62)

Katharina Toomemets, 14. august 2017 03:00
ARMAS PEREKOND: Pärast seda, kui Shanti ja Gowri olid aasta aega elanud abielupaarina, sai nende abielu laupäeval lõpuks ka ametlikult registreeritud. Nüüd on Shanti täisealine ega vaja selleks enam kellegi luba.Foto: Teet Malsroos

Gowri (22) ja Shanti (18) Grand Uustalu on praegu Eestis äri tegemas ja puhkamas. Laupäeval registreerisid nad lõpuks ametlikult oma abielu. Tegelikult abiellusid noored india kommete järgi juba möödunud aastal, kuid ametlikuks sai liidu teha alles nüüd, sest Shanti on lõpuks täisealine.

Gowri ja Shanti on nagu kaks päikesekiirt ning veel eredamalt särab nende seitsmekuune tütretirts Neytiri. Õhtuleht kohtub nendega Gowri moemajas ja väike Neytiri on tõeline seltskonna hing. Jutustamise ajal ajab tirts end ajakirjaniku jala najal püsti, nõuab sülle ja ilmutab suurt huvi kirjutaja käes oleva küsimuste paberi vastu, mis pikema jututa otse suhu rändab.

Gowri ja Shanti said Eesti avalikkusele tuttavaks möödunud aastal, kui aprillikuus tuli ilmsiks uudis, et olümpiavõitja Erika Salumäe tütar Shanti, endise nimega Sirli Salumäe, on kihlatud rõivaimpeerium Gowri ühe omaniku Gowri Grand Uustaluga. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

28.11.2019
Shanti Grand Uustalu: me emaga otseselt ei suhtle, aga kõik vabandused on öeldud
25.04.2018
FOTO | Shanti ja Gowri Grandi perre sündis pisipoeg Geanu
18.08.2017
Erika Salumäe peresuhetest: arvan, et sellist õppetundi ei oleks meil kellelgi vaja olnud
14.08.2017
VIDEO | Erika Salumäe sai tütre abiellumisest teada uudistest

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee