Aaron CarterFoto: Reuters / Scanpix
Toimetas Keit Paju 7. august 2017 10:17
Hiljuti purjus peaga roolis vahele jäänud lapstäht ja Hollywoodi pahapoisina tuntud Aaron Carter tunnistas emotsionaalses kirjas, et on biseksuaalne.

Laupäeva õhtul postitas mees Twitterisse pika ja südamliku kirja, kus tunnistab, et oli 13-aastane, kui sai aru, et talle meeldivad nii poisid kui tüdrukud.

„Alustuseks tahaks ma öelda, et ma armastan iga oma fänni. Kuid on midagi, mida ma tahaks öelda ja ma tunnen, et see on tähtis nii mulle kui mu identiteedile ja ma olen selle raskust oma hingel kandnud pea pool oma elust.

Ma ei tunne seetõttu häbi, tegu on lihtsalt koormaga, mida ma olen endas pikka aega hoidnud ja millest ma tahaks lahti lasta. Ma kasvasin üles meelelahutustööstuses ning ma olin 13-aastane, kui mulle hakkasid meeldima nii poisid kui tüdrukud. Aastad läksid mööda, mil ma sellele mõtlesin, aga alles 17-aastaselt, pärast mõnda suhet tüdrukutega, oli mul kogemus meesterahvaga, kes mulle meeldis ja kellega koos ma töötasin ja üles kasvasin,“ selgitas Carter Twitterisse postitatud kirjas.

Carteril, kes sai staariks juba noores eas, on olnud viimastel aastatel raskusi. Alles juulis arreteeriti ta purjus peaga autojuhtimise ja kanepi omamise eest.

Lisaks on Carter perest võõrandunud ja hüljanud mitu oma head sõpra.

Samal teemal

Kommentaarid  (11)

Naisfänne on vähe - üritame meestele kah meeldida 7. august 2017 12:52
Ajast maha jäänud. Bi ei ole enam näitaja.
Tuleb öelda millise otsaga (ülemine-alumine-tagumine-käed) meestele ja naistele läheneb ja millist otsa ootab vastaspoolelt.
teadatuntud 7. august 2017 15:09
hollivuudi pedofiilide ohver oma stockholmi sündroomiga eputamas. nagu prantsusmaa presidentki, kosis veel äragi pedofiilist kurjategija, kes olles tema õpetaja, 14aastase poisiga seksuaalsuhte algatas.
Loomulik 7. august 2017 12:41
Inimene ei ole loomult monogaamne isend. Ka seksuaalsuselt peaks ta olema bi-seksuaalne. See on mingi grupi omalooming, kes sundisid rahvamasse monogaamselt elama ja igasuguseid jumalaid kummardama, mida on viljendatud aastasadu ja saanud kui ainutõeks. Foobikutele ütleks, et ega armastus ei käi vaid päraku kaudu!
paljunemine on liigi säilimise instinkt 7. august 2017 12:50
Miks ta seksuaalselt peaks olema biseksuaalne, kui järglasi ei saa!?
Maakera 7. august 2017 13:20
Kõik ei peagi järglasi tootma. Maakera on juba praegu ülerahvastatud. Kahjuks ei ole kõrval teist samasugust elamiskõlblikku planeeti!
maakerast jm 7. august 2017 13:55
Liigi bioloogilise ellujäämise instinkt on geenises sisse programmeritud, sinu arvamus siin ei ole midagi. Sul ju samuti sugutung on täitsa olemas ... või mitte, sest maakera on juba praegu ülerahvastatud?
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS