Inimesed

Laulutäht jättis suure lava oma hiilgeajal, kolis pealinnast ära ja lõpetas restoranilauljana

„Laulja Klara Kotter ei olnud ambitsioonikas, ta ei olnud trügija ja tal polnud ka äärmuslikku artistiego.“ (7)

LISA KOMMENTAAR

Andres Klemet 8. august 2017 10:50
Muidugi tore laulja, kes meeldib mulle paljudest staaritsejatest rohkem. Ei ütleks, et Heidy Tamme või Heli Lääts poleks ka väga head lauljad. Aga kes need kõige suuremad trügijad ja rivaalitsejad on, on omaette teema.
Natural 7. august 2017 18:54
Tõesti võrratu laulja. Lääts ja Tamme jt ei saa ligilähedalegi, trügigu, pingutagu palju tahes. Nüüd siis kiidavad, sest mis muud neil üle jääb ning et saaks kah natuke pildile.
Tädi Maalile 7. august 2017 09:56
Vot selliseid asjalikke faktidele toetuvaid kommentaare tahaksingi siit lugeda. Olen 1959 sünd. ja Klara Kotteri lauldud laulud kinnistusid mu lapsemällu. Köögis seinal oli krapp ja sellest krapist ma ta laule kuulsingi. Nii on, et poliitilisi intriige ja ärapanemisi saame teada aastaid pärast artistide surma. Mida nad pidid tegema ja kuidas laveerima, et püünele jääda! Kõik ei suutnud seda.
no jutt või asi, tädi Maalil 7. august 2017 09:53
lohutuseks polnud sugugi alkohol. pidutsedes võtsid kõik napsu aga muidu- oli täiesti korralik pereema, kasvatas oma lapsed tublideks inimesteks ja oli oli oma mehele väga hea naine. tundsin ka teda väga hästi. väga tore naine oli ja see et teda hästi meenutatakse, ongi väga tore. mis siin naerda on.
Tädi Maali 7. august 2017 09:49
Tundsin Klarat juba lapsepõlvest, ta oli pärit Kadrina kandist, mina Tapalt. Hiljem viis elu meid kokku Tallinnas. Talle tehti tema kontsertidel esinemise ajal palju ülekohut, ilmselt kartsid selleaegsed nn. kuulsused konkurenti! Tihti olin mina Klara usaldusalune, kellelt ta küsis, kuidas tema esitatud laul meeldis ja kas peaks midagi teisiti tegema. Ka Filharmoonias oldi tema vastu ülekohtune, Klaralt võeti isegi õigus sinna siseneda artistidele mõeldud uksest. Kui ma nüüd loen, kuidas teda mäletatakse nii soojade sõnadega, siis ajab see mind tõesti naerma! Olen nii mõnedki pisarad valanud, kui teda meenutan. Tean ka kuhu Klara on Pärnamäel maetud, pole seal kunagi ühtki lilleõit näinud! Räägime ausalt, Klara siirdus elama Pärnusse ja hakkas restoranis, nime ei mäleta, õhtuti laulma. Käisin ka seal teda külastamas. Ta oli pettunud, et ei saanud oma unistust teostada kontsertlauljana, lohutuseks sai alkohol! Kahjuks!
restoran 7. august 2017 21:16
ants 7. august 2017 09:27
Hea tämbriga võrratu laulja