Inimesed

Tegus mees leiutas froteerätiku, kus on keskel auk

VIDEO | JAANUS RAIDAL: Kunagi tegin revolutsiooni poliitikas, nüüd kergetööstuses! (54)

Anu Saagim, 7. august 2017, 19:22
Anu Saagim ja Jaanus Raidal, hommikusöök staariga Stanislav Moškov
Bravuuritar kutsus täna edukalt eraettevõtlust harrastava Jaanus Raidali hommikusöögile Faehlmanni tänava vastavatud lokaali Dereku Burger, kus räägiti maast ja ilmast ning tutvuti ka Raidali uue maailmavallutusega, imerätikuga, kus keskel auk.  

Anu Saagim ja Jaanus Raidal, hommikusöök staariga Stanislav Moškov

Samal teemal

Otepää linnapea, linnavolikogu esimees, Otepää vallavanem, Eesti Kongressi liige, maaelu ja regionaalpoliitika komisjoni esimees Riigikogus, Eesti Vabariigi haldusreformi kontseptsiooni, teeside ning reformikava üks väljatöötajatest, Tšetšeeni Vabariigi esindaja Eestis, Eesti Rohelise Liikumise (1988), Eesti Demokraatliku Tööerakonna (1988–1992), Tuleviku Eesti Erakonna (1993–1999), Erakonna Eestimaa Rohelised (2006–2007) ja Rahvaliidu (2006-2012) liige, Otepää vallavolikogu esimees, osalenud ka menukas tõsielusarjas "Džunglistaar".

Jaanus, oled aastaid tegus olnud poliitikas ja ühiskondlikus tegevuses, aga mis toimub sinuga ikkagi täna, oled pildilt justkui kadunud?

Kui siiralt aus olla, siis ühel hetkel sain aru, et olen liiga naiivne ja pidin ennast kokku võtma. Ja kaks aastat tagasi leiutasingi ühe põneva toote nimega Towelfy. See on multifunktsionaalne hommikumantel-rätik. Kui omal ajal tegin revolutsiooni poliitikas, siis nüüd tegin revolutsiooni kergetööstuses. See tuli vajaduspõhiselt. Täpselt samamoodi nagu sündis Eesti Vabaraiik.

Anu Saagim ja Jaanus Raidal, hommikusöök staariga Stanislav Moškov

Me räägime suurest froteerätikust, mille keskel on auk? Ja tänaseks on see muuseas ka patenteeritud?

Just nimelt. Käisin saunas ja iga kord, kui froteerätikut puusadele või õlgadele sättisin ja see sealt maha libises, siis mõtlesin, et miks ei ole leiutatud rätikut, mille keskel oleks suur auk. Olin kindel, et selline asi on kindlasti juba leiutatud. Hakkasin seda siis mööda Eesti hulgiladusid otsima. Mulle tehti kiiresti selgeks, et auguga rätikut pole olemas. On kas hommikumantel või siis suur saunalina.

Kindlasti öeldi ka, et võta see suur rätik ja lõika ise auk sisse?

Nii täpselt öeldigi ja nii ma tegingi. Olin ühes Araabia riigis ja teadaolevalt on nad väga head müügimehed. Olin froteerätikute poes ja ütlesin, et palun leidke mulle rätik, kus on auk sees. Kui leiate võin neid osta rohkemgi. Aga araablane võttis riiulist suure rätiku, andis selle mulle ja ütles, et augu pead ise tegema. Müüja ise ei teagi, aga ta andis mulle väga hea idee. Ja kaks aastat tagasi otsustasingi uude ärisse sukelduda.

Vaata videot, kus Jaanus Raidal eksponeerib oma maailmaimet Towelfy`id! 

54 KOMMENTAARI

v
väike väänik 10. august 2017, 13:08
Hakkasin huvi pärast Raidalit guugeldama ja leidsin, et ta sünninimi on Heino Heinrich Jürgenson. On see mingi nali või?? Enamasti muudavad oma nime isikud, kel on midagi varjata. Kes Sa oled, Jaanus Heino Heinrich Raidal Jürgenson? Seda küsib Sinult Valdo Paddar elik keegi Elmo Ant.
n
No 9. august 2017, 18:01
Jaanusele igal juhul revolutsiooniliidri osa sobib, nagu Lenin, aga see saagim rohkem Krupskaja moodi
Loe kõiki (54)

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee