Foto: Arno Saar
Õhtuleht.ee 30. juuli 2017 21:12
Eile 36. sünnipäeva tähistanud Kati Toots sai romantilise üllatuse osaliseks – kangaärimehest kallim Mati Sirkel kinkis talle kauni kimbu valgeid roose ning ühest lilleõiest vaatas vastu kihlasõrmus.

Kati Toots postitas roosisülemist ka sotsiaalmeediasse foto ning sellest järeldub, et tumedapäine kaunitar võttis abieluettepaneku vastu.

Kroonika kirjutas mais, kui Kati ja Mati suhe avalikuks tuli, et kangaärimehel on selja taga abielu ja kaks abituriendieas poega, kes mõlemad õpivad välismaal.

Alles 2015. aasta advendiajal libistas Kati Tootsi sõrme kihlasõrmuse tema toonane ettevõtjast kallim Priit, kuid see suhe abieluni ei jõudnud ja lõppes mullu sügisel. 

2014. aastal augustis kolis Kati lahku oma pikaaegsest elukaaslasest Jaan Tootsist. "Lahkumineku otsuse langetasime alles siis, kui mõlemad saime aru, et kõik tunded on väljendatud ja ära kuulatud ning jõutud ühisele teadmisele, et sellises kooselus pole kummalgi soovi üheskoos edasi minna ega areneda. Selline lahkuminek pole eriti valulik, sest elu õppetunnid on omandatud, teineteisele andeks antud ja mõlemad saavad edasi liikuda," pihtis ta toona Kroonikale.

Tänavu mais abiellus Jaan Toots ettevõtja Eve Kirsiga ning nende peres kasvab ka ühine laps.