Inimesed

GALERII | HAAPSALU ROKIFEST: kes end Iffi esinemise ajal püsti ei ajanud, tegid seda Mäksi ajal kindlasti (13)

Gaili Eding, 30. juuli 2017 16:13
Foto: Eduard Laur
Laupäeval vaimustasid Rock in Haapsalu festivalil publikut mehed. Esimesest taktist tõmbas festivali teise päeva käima Ivo Linna. Talle järgnenud Tõnis Mägi võlus oma tavapärase karismaga, niiet need kuulajad, kes ennast Iffi esinemise ajal püsti ei olnud ajanud, tegid seda Mäksi ajal kindlasti.

Mõlema artisti kohta saab öelda vaid kiidusõnu, nende pakutav muusika on tuntud ja turvaline ning alati elamus. Paul Young esines oma tuntud headuses, loomuliku sarmi ja avatud suhtumisega publikusse jättis ta väga sümpaatse mulje.

Samal teemal

Haapsalu rokifestivalil esinemise tõttu katkestas Young oma Ameerika turnee, seega näitab seegi, et kuulsus ei ole meest ülbeks teinud ja ükski festival pole liiga väike, et seal esineda. Haapsalu festivalikülalistel oli sellest ainult võit.

Õhtu lõpetanud Gary Brooker säras ja nagu Haapsalu linnapea teda sisse juhatades ütles, laulis mees Haapsalu taeva veelgi valgemaks. Tema laule täiendasid imeliselt Haapsalu kammerkoor ning just festivali tarvis kokku kutsutud sümfooniaorkester näitas kogu õhtu jooksul tipptaset.

Kokkuvõttes oli meeste päev sama uhke kui naismuusikuid koondanud esimene festivalipäev. Kahte päeva mahtus lavale väga palju tipptegijaid ja väga head muusikat. Mõlemad päevad lõpetas ilutulestik Haapsalu taevas, ka see on midagi, mida meenutada!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee