Saund

Bonnie oli äge, aga reedel kuulus lava selgelt Suzile (9)

Gaili Eding, 29. juuli 2017 18:44
HÄÄD MUUSIKAT JA TULEVÄRKI: seda kõike leidub Haapsalus.Foto: Eduard Laur
Reedel Haapsalus alanud rokifestivalil Rock in Haapsalu nn naiste päeva tipp oli vaieldamatult rokilegend Suzi Quatro, kes publiku mängleva kergusega oma võimusesse haaras. Rokisõpru oli kokku tulnud noori ja vanu, kuid enam hakkas silma naisi aastates 50+, kellele nii Suzi kui Bonnie on ilmselt noorusaja lemmikud ja miks mitte ka eeskujud.

Suzi pakkus kuulajatele kõike, mida tal pakkuda oli – muusikalist (ja visuaalset, sest kui 67aastane naine näeb nahkses kostüümis selline välja, nagu Suzi, siis ei tasu vananemist küll karta) vaatemängu ja sel daamil on, mida pakkuda. Vägevalt ja siiralt mõjusid nii tema laul, bassikäigud kui trummimäng, publik nautis ja tunne oli ilmselgelt vastastikune.

Õhtu viimane esineja Bonnie Tyleri etteaste jäi Suzi vaimustavale showle kahjuks alla, kuigi ajatud hitid nagu „I really need You tonight“, „Turn around“ või kontserdile punkti pannud „Hero“ kiskusid kuulajaid aktiivsemalt kaasa elama.

Veidi kurvaks ju teeb, kui staar tervitab Sind soomekeelse tänusõnaga, kuid festivalimelu kaalub sellegi eksimuse üles. Rock in Haapsalu on Eesti kultuurisuves kindla koha leidnud!

Laupäeval kuulub lava aga meestele, ilmselt tuleb üllatusi ja meeldejäävaid elamusi sealtki.

Samal teemal

30.06.2017
GALERII | HAAPSALU ROKIFEST: kes end Iffi esinemise ajal püsti ei ajanud, tegid seda Mäksi ajal kindlasti
27.06.2017
GALERII | Suve suurpidu võib alata, rockiemandad on kohal!
27.06.2017
Suzi Quatro: "Senikaua, kui ma end hästi tunnen, püsin ka laval!"
27.06.2017
Bonnie Tyler oma Eesti fännidele: “Tulge Haapsallu, rokime koos!”