Inimesed

Tantramassaaži kogemus: sessiooni lõpp läks ebamugavaks (136)

Õhtuleht, 28. juuli 2017 01:25
Kui tavalise massaaži puhul liigutakse keskelt külgede suunas, siis tantramassaažis käib asi teistpidi. Kõigepealt paneb massöör sõrmed erogeensemale käe siseküljele ja tõmbab hellitavalt üles-alla, samamoodi mööda külgi. Alles siis alustab jõulisema mudimisega üle kogu kere, vajutades vahepeal tugevasti mingitele punktidele. Foto: VIDA PRESS

„Ma ei oodanud, et asi nii pikantne on. Lootsin vägevat energeetilist elamust, aga sain lihtsalt ühe väga veidra massaažikogemuse,“ jagab uudishimust tantramassaažis käinud naine Õhtulehega oma muljeid.

Sattusin uue meestuttavaga tantrast rääkima. Teatasin üsna otsekoheselt, et teoorias võib ju tantra olla diip vaimne õpetus, aga praktikas on see enamasti hea ettekääne ullikestele kätt püksi ajada. Või mida seal kuhu aetaksegi. Ärakasutamine, mille eest küsitakse veel korralikult pappi ka.

Uus meestuttav ei olnud minuga nõus. „Tantra ei ole seks! Tantras kasutatakse seksuaalenergiat tervendamiseks, sest see on kõige tugevam energia.“ Tuli välja, et mu uus meestuttav on andunud tantrist, käinud ridamisi koolitustel, suisa Indiaski, ja tegeleb oma põhitöö kõrvalt ka tantrateraapiaga.

Ta oli kindel, et kui ma korra tantramassaažis käin, siis mu arvamus muutub.

Mis seal ikka, teeme ära. Olen valmis tantrausku pöörduma!

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

05.08.2017
Vigala Sass: kui orgasmipiiril püsida ei oska, siis nõiaks ei saa
11.05.2017
Proovime järele: kohting tantrastiilis
21.04.2017
Õnnelikuks tantraga: Terapeut Eva-Johanna Einama ravib traumasid ekstaasi abil
05.04.2017
Eesti naised on tantrašarlatanidele ülikerge saak

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee