Inimesed

VIDEO | Prooviabielu-Helen: Universum on oma sõna öelnud, ma pean nõiaks hakkama! (60)

Anu Saagim, 26. juuli 2017 19:56
Sütelkõnd Sõõrumaa sünnikodus Adilas - kohal olid ka Prooviabielu-Helen ja Kalvi-KalleFoto: Robin Roots
Suurärimees Urmas Sõõrumaa sünnikodus Adilas toimus  25. juuni õhtul ainulaadne esoteeriline rituaal. Kohale olid kutsutud kuulsad nõiad ja läbi viidi väga põhjalik ja puhastav riitus - suur sütelkõnni tseremoonia koos kristallidega, mis on teadaolevalt Eestis esmakordne sündmus.

Kohale olid tulnud ka sügisel TV3 ekraanile naasvas "Eesti selgeltnägijate tuleproovis" kaasa lööv Prooviabileu-Helen koos elukaaslase Kalvi-Kallega. Kui mehele näikse kuulsuste karusellil tiirlmine juba tüütuks muutuvat, siis Helen oli jutukas ja avatud nagu alati. 

Sütelkõnd Sõõrumaa sünnikodus Adilas - kohal olid ka Prooviabielu-Helen ja Kalvi-Kalle Foto: Robin Roots

Helen: Ma olen täna siin esoteerilisel üritusel seepärast, et olen endas veel ebakindel. Ma peaksin tegelikult oma nõia võimeid veel arendama. Universum on mulle mitu korda näidanud et, ma pean oma nõidumiskunstiga edasi minema. Ma pean seda oskama!  

Vaata videost, millist sorti ennustamine õnnestub Helenil sajaprotsendiliselt!

Helen, kas sa oskad ka iseendale tulevikku ennustada? Näiteks mis saab sinust ja Kalvi-Kallest lähitulevikus? Hiljuti lahvatas meedias ju isegi jutt teievahelisest suuremast tülist.

Helen: Ma ei saa aru, kuidas sellised jutud meediasse levivad, need tekiks justkui iseenesest. Aga see ei tähenda, et ka päriselt nii oleks. Tegelikult ma ju tean, mis minust ja Kalvi-Kallest kümne aasta pärast saab, aga see on saladus.

Kalvi-Kalle: Ta ei ole seda isegi minule paljastanud.

Helen, oled ühes oma varasemas intervjuus öelnud, et oled ka suurepärane kaartide panija. Kas tulevikus võiks saada sellest suisa sinu igapäevane töö?

Aga kõigepealt käin taolistel üritustel nagu see täna siin. Vaatan ümberringi ja vaatan enda sisse ning kogun julgust kõigepealt. Ma kardan natukene rääkida inimestele halbadest asjadest, aga ka nendest tuleb rääkida. Nii et minust saab kindalsti väga aus nõid.

Sütelkõnd Sõõrumaa sünnikodus Adilas - kohal olid ka Prooviabielu-Helen ja Kalvi-Kalle Foto: Robin Roots

Samal teemal

12.10.2017
TV3: Remi tuli selgeltnägijate saatesse lihtsalt pulli tegema
04.10.2017
SELGELTNÄGIJA TOOMAS: enda kopsuoperatsioon on jubedaim asi, mida olen ette näinud
03.10.2017
GALERII | Vaata, kes osalevad tänavu „Eesti selgeltnägijate tuleproovis“!
03.10.2017
ÕL VIDEO | „Eesti selgeltnägijate tuleproovis“ osalev endine sõjaväelane: nägin sõjas olukordi ette ja see päästis mu elu