Saund

Viljandi folgile saab kaasa elada ka sinna minemata 

Toimetas Denes Kattago, 24. juuli 2017 20:47
Viljandi Pärimusmuusika festival.Foto: Jörgen Norkroos
Tänavusel Viljandi pärimusmuusika festivalil ehk Viljandi folgil toimuvale saab kaasa elada nii teleri kui nutiseadme vahendusel.

Festivalil astub taaskord üles terve rida põnevaid kodu- ja välismaiseid artiste, kelle etteasteid saab mugavalt jälgida nii otse kui järelvaadates Telia TV erikanalil ning nutiseadmete vahendusel MINU.TV-s.

Samal teemal

„Tänavu on üks peamisi erinevusi see, et teeme ülekandeid nii Kaevumäe kui Kirsimäe lavalt, ehk toodame teleprogrammi sisuliselt poole rohkem kui varasematel aastatel,“ ütles Telia Eesti sotsiaalmeedia ja sisuturunduse juht Tõnn Kuuli.

Lisaks tavalisele festivalimelule ja vaheintervjuudele näitab erikanal iga päev ka erinevaid muusikateemalisi dokumentaalfilme. Erikanal aktiveerub juba kolmapäeval, 26. juulil, mil saabki asuda neid samu filme vaatama. Festivali otseülekanded jõuavad eetrisse 27.-30. juulil.

Sellega, milliseid ülekandeid saab Kaevumäe ja Kirsimäe lavalt Telia TV ja MINU.TV vahendusel jälgida, saab tutvuda SIIN.

Viljandi pärimusmuusika festivali pika ajaloo jooksul on inimeste muusikamaitset avardanud üle tuhande esineja nii kodumaalt, lähinaabrite juurest kui ka sellistest eksootilistest paikadest nagu Alaska, Niger, Senegal, Korea Vabariik, Mauritaania ja Afganistan.

XXV Viljandi pärimusmuusika festival toimub Viljandis 27.-30. juulil 2017. Suvise muusikasündmuse teema on „Uut ja vana“, mis annab ainest ka ürituse 25. juubeliks.

www.folk.ee/festival

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee