Inimesed

Britid on leinas: talendisaate võitnud koer tuli magama panna 

Õhtuleht.ee, 24. juuli 2017 10:50
Pudsey oma perenaise Ashleigh'ga. Foto: VIDA PRESS
Telekanali ITV teatel on surnud imearmas kutsa Pudsey, kes võitis 2012. aastal Briti talendisaate „Britain's Got Talent“.

Segavereline Pudsey ja tema perenaine Ashleigh Butler võitsid nii publiku kui ka kohtunike südamed “Võitmatu missiooni” teemalise tantsunumbriga. Karvanässist sai brittide lemmik ja superstaar, kes käis esinemas koguni kuninganna Elizabeth II-le. 

Asleigh sõnul pandi tema lemmik neljapäeval magama pärast lühikest võitlust leukeemiaga. “Pidin langetama elu raskeima otsuse – lasta oma ilusal poisil 11 aasta vanuses unele heita. Ta oli oma sünnihetkest peale mulle ainult rõõmu valmistanud – ning BGT võitjana ka miljonitele teistele, kes teda samuti jumaldasid. On sõnulseletamatu, kui väga ma temast puudust tunnen. Ta muutis mu elu ja mul on nii palju armsaid ühiseid mälestusi. Pudsey jääb alatiseks mu südamesse.”

om:56.25%">

“Pidin langetama elu raskeima otsuse – lasta oma ilusal poisil 11 aasta vanuses unele heita. Ta oli oma sünnihetkest peale mulle ainult rõõmu valmistanud – ning BGT võitjana ka miljonitele teistele, kes teda samuti jumaldasid. On sõnulseletamatu, kui väga ma temast puudust tunnen. Ta muutis mu elu ja mul on nii palju armsaid ühiseid mälestusi. Pudsey jääb alatiseks mu südamesse.”

Samal teemal

12.09.2012
Tulekul koerte talendisaade
13.04.2012
UUS SUPERTÄHT: imekoer tantsiskles end Briti talendisaate võitjaks
09.03.2012
VIDEO: imearmas tantsiv koer ajas talendisaate kohtunikud ahhetama