Inimesed

Helen tülist Kalvi-Kallega: olen üritanud suhet jätta nii privaatseks, kui mu võimuses on, aga Kalvit ma kontrollida ei suuda (16)

Õhtuleht.ee, 20. juuli 2017 20:32
Helen Kõpp ja Kalvi-Kalle Kruusamäe Foto: Alar Truu
Viimasel nädalal on sotsiaalmeedias avalikult tülitsenud “Prooviabielu” paarike Helen ja Kalvi-Kalle. Helen kirjutas täna oma Facebookis, et tema arvates ei ole suhted teistele jagamiseks ning ta mõistab Kalvi-Kalle käitumise hukka.

“Suhted ei ole teistele jagamiseks! Paaridevahelised suhted on isiklikud, mitte väljapoole demonstreerimiseks!” kirjutas Helen, kinnitades kommentaarides, et tema ei ole enda ja Kalvi-Kalle suhet demonstreerinud.

Samal teemal

Perekasvatuse instituudis töötav Krista Kender kirjutas postituse kommentaarides, et kui ise ei demonsteeri, ei ole kellelgi ka milleski kinni võtta. 

“Siin kohal peaks ka oma teisele poolele näpuga viibutama ja manitsema igasuguseid asju mitte jagama,” ütles ta, öeldes, et kõik on nende endi kätes ja soovitades noortel oma sotsiaalkontod privaatseks teha.

“Ma siiski ei kontrolli Kalvit. Ta avaldab asju nagu ta soovib, demonstreerib oma tundeid nagu soovib. Muidugi minu meelest võiks suhe olla tõesti privaatne ning seni olen ma jätnud vähemalt omalt poolt selle nii privaatseks, kui minu võimuses on, aga tema teod ei ole enam minu käes. Järjekordne näide, et "ütle talle, et..." ta on suur inimene, mitte minu laps, talle võib ise ka öelda,” vastas aga Helen.

Samal teemal

16.08.2017
ÕHTULEHE VIDEO | „Prooviabielu“ staar Kalvi-Kalle: Helenil on võimed, aga ta peaks neid veel arendama
15.07.2017
"Prooviabielu" Helen ja Kalvi-Kalle panid suhtele piduri peale
26.06.2017
FOTOD | TÜLIÕUN SÖÖDUD? Kalvi-Kalle ja Helen käisid koos iidsel riitusel
20.06.2017
Helen Kõpp pärast suhteskandaali: "Paaridevahelised suhted on isiklikud, mitte väljapoole demonstreerimiseks!"