Raamat

Varalahkunud Margus Karu sõbrad koguvad tema viimase raamatu avaldamise tarbeks raha (13)

Toimetas Helen Pentsa, 20. juuli 2017, 12:59
Margus KaruFoto: KALEV LILLEORG
Varalahkunud kirjanik Margus Karust jäi maha lasteraamatu käsikiri "Hobuse Henry Unenägu". Kirjaniku sõbrad koguvad Hooandja vahendusel raha raamatu avaldamiseks.

Teose käsikirja on toimetanud Kairi Vihman ning raamatu küljendab ja kujundab Johannes Naan. Raamatule on illustratsioonid joonistanud Britt Samoson. Britt ja Margus alustasid oma koostööd raamatu kallal juba pikka aega tagasi. Nende loomingulise koostöö tulemusel on kindlaks määratud joonistuste asukohad ning iseloom ja raamatus näeb neid kokku ligikaudu 35.

Raamatu müügist saadav tulu läheb loodavasse Margus Karu sihtasutusse, mis suunab tekkivad vahendid heategevusse. Luuakse ka Margus Karu fond, mille eesmärkideks on anda igal aastal välja noore talendi auhind ning toetada vaimse tervisega seotud teavitustöö tegemist.

Kirjanik Margus Karu lahkus meie seast 5. juunil. Karu on avaldanud kaks romaani: "Nullpunkt" ja "Täna on täna ja forever on forever" ja lõi näitlejate valijana kaasa mitme filmi juures, näiteks "Must alpinist" ja "Risttuules". Margus Karu viimase raamatu ilmumist on võimalik toetada SIIN!

Samal teemal

5. juuni 2018, 12:54
GALERII | Meenutame kirjanik Margus Karu, kelle surmast möödub aasta
29. märts 2018, 15:52
Margus Karu lasteraamatut on müüdud muljet avaldavalt palju
11. september 2017, 20:06
Margus Karu sõbrad andsid välja tema lasteraamatu: Margusel olid selles osas väga täpsed nõudmised
16. juuni 2017, 04:00
Kirjanik Margus Karu saadeti viimsele teele

13 KOMMENTAARI

k
Kristiina 20. juuli 2017, 18:15
Võinuks ja olla kasutusel vabatahtkikult siit ilmast lahkunud. Igati korralik aga täpne väide. Varalahkunud öeldakse õnnetuse või äkksurmaga
m
maailm on 20. juuli 2017, 16:44
nagu truman sou dark citis avataride ja bladerunnerite osavõtul
Loe kõiki (13)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee