Liipa Talus avati pöörane noortelaager
Anu Saagim 19. juuli 2017 17:09
Esmaspäeval algas noortelaager Camp of Hip-Hop, mis on tuntud kui Eesti üks kõige uuendusmeelseim laager üldse.

Juba kuuendat korda osalevad 7-14-aastased noored seitsme päeva jooksul erinevates interaktiivsetes ja põnevates tegevustes, mis toimuvad värskes õhus muinasjutulises Liipa talus. Laagri avapaugu andis maailmas populaarsete challenge'ite lahendamine, sealhulgas lõbusad veemängud ja inimestest püramiidi moodustamine.

Liipa Talus avati Camp of Hip-Hop pöörane noortelaager

Või kas kujutate ette suurt rahvahulka ligi 10 minutit järjest naermas?

Just naerurekordit prooviti Camp of Hip-Hopis sooritada ning kohe olid uued sõbrad kogu nädalaks garanteeritud. Loomulikult pole ükski laager õige ilma korraliku diskota ning sel korral ei varastanud noorte tähelepanu nutitelefonid, vaid kogu tantsuplats kihas energiast!

Liipa Talus avati Camp of Hip-Hop pöörane noortelaager

Teisipäev erines aga sootuks, tuues laagrisse Wipe Out takistusraja, ms on inspireeritud Ameerika tuntud saatemängust “Rajalt maha”.

Takistusi tuli läbida nii õhus, vees, kui ka maapinnal ning käiku läksid nii vahurada Slip&Slide, rehvidest läbi hüppamine, slackline, tarzanihüpe ning tiigi ületamine madratsitega.

Liipa Talus avati Camp of Hip-Hop pöörane noortelaager

Wipe Out raja järel ootas ees Hollywoodi kirev maailm, mis õpetas noortele ise lühifilmi tegemist.

Omavahel segunesid nii Batman, Jack Sparrow, Superman kui Kung Fu Panda ning nendes filmides puudusid fantaasial igasugused piirid! Ühe päevaga õppisid noored ise filmima, monteerima ja lavastama ning nende oskused üllatasid isegi kasvatajaid.

Kas pole mitte äge olla noor ning ärgata igal hommikul uute üllatustega?

Camp of Hip-Hop noortelaager on täies hoos ning jäänud on veel vaid viis päeva! Järgmisel nädalal saab stardilöögi aga rahvusvaheline tantsulaager, kuhu saabuvad külla staarid isegi Lõuna-Aafrikast!