Inimesed

Hanf Kungist tuntud räppar Kozinak lõpetab ühe peatüki oma minevikust 

Toimetas Meisi Volt, 19. juuli 2017 10:13
Räpipundist Hanf Kung tuntud räppar KozinakFoto: promo
Neljapäeval, 20.juulil esitleb Templis oma mixtape´i räpipundist Hanf Kung tuntud räppar Kozinak.

Kozinak on Tallinnas sündinud, kuid esimesed eluaastad Rakveres elanud noor räppar. Elul olid omad plaanid ja üsna kiiresti sattus Kozinak elama Tallinnasse vanaema juurde, mis räppari enda hinnangul oli tõenäoliselt määravaks faktoriks tema edaspidise käekäigu kujunemisel. Sõprade keskel kasvanuna hulkus tihti Õismäe ja Lasnamäe vahel, millest räägib ka Kozinaki üks populaarsemaid lugusid "Tupiktänava lapsed"

Samal teemal

Kozinaki esimest riliisi "Itiswhatitis" kirjeldab lõikav otsekohesus, häbita ausus ja tsenseerimata tõde probleemse noore sisemaailmast, mina vs. mina. "Itiswhatitis" mixtape ei ole katse olla millegi meelevaimus. Tegemist on aastaid kinni hoitud mõtete lahtilaskmisega.

"Ausalt öeldes on raske kirjeldada kergendustunnet, mis mind valdas, ja natukene ka praegugi, peale seda kui viimane lugu oli purgis. Ma olen lõpetanud ühe mineviku peatüki oma elust ja saatsin selle nagu Hiina laterna tähtede poole. Ma ei vaata teist korda üles. Homme olen parem, kes ma täna olla ei saand," kirjeldab Kozinak.

Lisaks temale astub üles live etteastega üles One Man Army Moneteam USAst  ning õhtu viivad hommikusse Dj Kozy ning Dj Tommyboy.

Samal teemal

08.12.2017
VAATA KUI JULGED: ärevushäire ja psühhedeelsed ained: räppar Grinks avaldas vastuolulise duubelvideo
20.07.2017
VIDEO | Eesti räppar jäi silma Briti kuulsale talendiotsijale
02.07.2017
VAU! Vaata, millisele rahvamassile Tommy Cash Roskildes esines
28.06.2017
Räppar Metsakutsu: "Sain kaine jaanipäeva üleskutse vastutasuks joodikute vihakirjad."