MILJONITE IIDOL: David Hasselhoff sai maailmakuulsaks 1982. aastal alanud põnevussarjaga “Knight Rider”. Foto: VIDA PRESS
Triin Tael 18. juuli 2017 04:00
Ritari Ässä! Vähe oli 1980. aastate alguse Põhja-Eestis lasteaia- ja algkoolilapsi, kes poleks Soome telekanali vahendusel võluautoga kimavat Michael Hasselhoffi oma iidoliks pidanud. Kuid “Knight Rideri” ja “Rannavalve” staarist sai pöörasele menule vaatamata kurbkoomiline alkohoolik, kes lihase tütre filmitud videos vannitoapõrandal purjuspäi juustuburgerit järas ja haledalt jauras. Mis juhtus?

Ritari Ässä! Vähe oli 1980. aastate alguse Põhja-Eestis lasteaia- ja algkoolilapsi, kes poleks Soome telekanali vahendusel võluautoga kimavat Michael Hasselhoffi oma iidoliks pidanud. Kuid “Knight Rideri” ja “Rannavalve” staarist sai pöörasele menule vaatamata kurbkoomiline alkohoolik, kes lihase tütre filmitud videos vannitoapõrandal purjuspäi juustuburgerit järas ja haledalt jauras. Mis juhtus?

Seitsmeaastasena teatrilaval “Peeter Paanis” debüteerinud David Hasselhoffi unistus oli teha Broadwayl karjääri. Välimust ja võimeid oli talle küllaga kingitud. Keskkoolis oli poiss kõnemeeskonna liige, koori president, võrkpallimansa kapten ja mängis muusikalis “Fantastics” peaosa. Näitlejahariduse sai David California kunstiinstituudist.

Edasi lugemiseks:

VÕIDA RAHA!

Telli Õhtuleht Kirjastuse digipakett ja saad

Vaata võimalusi
  • 8 digiväljaande lugemisõiguse
  • Üle 1300 tellijale mõeldud artikli kuus
  • Jagada tellimust 4 sõbraga
  • Võimaluse võita 100 € lisatulu kuus
Näita vähem
1 € / kuu11.99 € / kuu
-92%
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
3.99