Inimesed

American Beauty Car Show külastaja Margus: tuleb tulla (4)

LISA KOMMENTAAR

17. juuli 2017 07:49
Народ нас убивают, выяснилось что 97% граждан заражены паразитами и токсинами, а они прямо или косвенно вызывают большинство наших болезней, даже такие как рак и ожирение, проблемы сердца и остальные. Но теперь есть спасение и можно за неделю очиститься. Очистка кардинально улучшила мое здоровье и самочувствие, советую всем попробовать. Вот почитайте чем грозит пренебрежение очищением -- http://flyt.it/4DZL0N
sexrctyvubi 17. juuli 2017 01:29
Koledad rondid olid kohale veetud.
niplitirija 16. juuli 2017 23:40
Pigem oli reede ikka musikaalselt ägedam. Samas tore,et igale üritusele ei ole tunginud kästööõlu,kodusünnitus ja shamaanitrumm. Niksid,näksid,siidrid,maasikad ja virsikud-kahtlustan,et ikka on asi kohatasus ja kaupmees teeb kalkulatsiooni ....ja nii ta läheb!Oli nädalavahetusel ka hulga rahvarohkemaid üritusi! Nii et hevi metal!
nipitiri 16. juuli 2017 23:23
Käisin kah, täitsa tore oli, eriti laupäevased 2 viimast bändi. Võrreldes augustibluusiga on kehv see, et pakutakse ainult tavalist õlut ja friikaid-saslõkki-hapukapsast. Võiks ikka rohkem gurmeed (käsitööõlled-siidrid-näksid-puuviljad) olla... Seekord küll lossi külje peal oli üks tavalisest erinev gurmeeburksi variant, aga enne kui sinna jõudsin, oli toit juba otsas. Saan aru, et põhikülastajad-soomlased soovivad võimalikult odavalt ennast täis kaanida, aga korraldajad võiksid ka nende peale mõelda, kes soovivad lisaks autodele-muusikale ka söögist-joogist emotsiooni ammutada - tõsiselt käigu ka augustibluusil inspiratsiooni ammutamas :-)