Inimesed

Täna 40. sünnipäeva tähistav Rootsi kroonprintsess peab oma probleemide põhjuseks sünnipära survet

Printsess Victoria seljatas anoreksia, kuid maadleb ikka ärevusega (2)

Triin Tael, 14. juuli 2017 04:00
KUNINGLIK LAPSEPÕLV: Kuninganna Silvia, prints Carl Philip, kuningas Carl XVI Gustaf ja printsess Victoria 1980. aastal Carl Philipi 1. sünnipäeva puhul tehtud fotol. Foto: VIDA PRESS

Alaväärsus, anoreksia, hinge mattev ärevus – Rootsi kroonprintsess Victoria on pidanud oma 40 eluaasta jooksul maadlema probleemidega, mille põhjuseks peab ta kõrge sünnipära survet. Kuid tulevane monarh leiab tuge nii perest kui ka kaasmaalastest. “Kõik, mida teen, teen Rootsi hüvanguks.”

Hellitlevalt Vikaniks kutsutava Rootsi kroonprintsessi Victoria naeratus on säranud imearmsalt ja võluvalt ka neil aastatel, kui tema hing võis ahastusest nutta. Carl XVI Gustafi ja kuninganna Silvia esiklapsel on seljataga pikk võitlus toitumishäirega. Et kaaskannatajaid aidata, nõustus Victoria hiljutises dokfilmis oma katsumustest rääkima. Printsess tunnistas, et 18aastaselt suurenenud õukondlike kohustuste koorem muutus liiga raskeks. Koolipõlves oli ta pidanud maadlema düsleksiaga. Sama häda all kannatasid ka tema isa ja noorem vend Carl Philip. Klassikaaslased narrisid printsessi, kui too valjult lugedes vigu tegi. Ka Victoria ise hakkas uskuma, et ta on rumal ja pikatoimeline.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

18.06.2019
Rootsi kuningliku pere lähedane sõber hukkus traagilises õnnetuses
12.06.2019
NAGU HALDJAS: printsess Victoria kandis galal õrnroosat kleiti
18.05.2018
Rootsi õukond avaldas päikselised fotod kroonprintsessi lastest
02.03.2018
POISS NAGU PONKS! Rootsi prints Oscar on juba kaheaastane!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee